Kolacja dla Dwojga | Kielce

1 2 3 4 5 (3)
Kielce
2 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Specjalne okazje wymagają unikatowej oprawy. Jeżeli chcecie świętować ważne wydarzenie lub po prostu cieszyć się wspólnym czasem we dwoje, to Kolacja dla Dwojga to strzał w dziesiątkę. Subtelne oświetlenie, nastrojowa muzyka i eleganckie wnętrze pomogą Wam zapomnieć o całym świecie. Wyborne jedzenie przygotowane przez najlepszych kucharzy za chwilę trafi na Wasz stół. W kieliszkach już czeka specjalnie dobrane do potraw wino. Delikatny półmrok rozjaśniony blaskiem świec z pewnością doda odrobinę magii do tego posiłku. Rozkoszujcie się chwilą, cudownym jedzeniem, a przede wszystkim własnym towarzystwem. Gotowi na prawdziwą ucztę dla podniebienia?

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2-3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: pierwsze danie, drugie danie, deser, napoje zimne i gorące oraz lampkę wina dla dwóch osób. Wino podawane jest tylko osobom pełnoletnim.Opinie (3)

Katarzyna Furmańczyk

Kolacja była super. Jedzenia bardzo smaczne, lokal klimatyczny i obłsuga bez zarzutu. Niezapomniany wieczór dzięki naszemu synowi.

Ania

Bardzo przytulna restauracja z pysznym jedzeniem.

Iwona

Chcieliśmy podziękować obsłudze, kelnerom, za stworzenie miłej atmosfery, kucharzom pogratulować przygotowania wyśmienitych dań, które pieściły nasze podniebienia. Wizyta w restauracji Antresola w Kielcach na długo zapadnie w naszej pamięci...nie omieszkamy zawitać tam jeszcze raz...polecamy korzystanie z takiej formy prezentów jakim jest wołczer na np. kolację we dwoje . Dziękujemy przyjaciołom, którzy nam go zprezentowali, teraz my wykupimy taki dla następnych znajomych.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.