JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Subaru Impreza (2 okrążenia) | Ułęż

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Subaru Impreza (2 okrążenia) | Ułęż


Ułęż (100 km od Warszawy)
1 os.

249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Subaru Impreza jest następcą Subaru Leone, co od razu powinno rozpalić wyobraźnię wszystkich fanatyków motoryzacji. W końcu "Leone" znaczy po włosku lew, a następcą lwa może być tylko inne dzikie zwierzę. I dokładnie takie jest właśnie Subaru Impreza STi, które spełnia z nawiązką oczekiwania każdego miłośnika sportowych aut na tej planecie. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, wystarczy, że rzucisz okiem na historię wyścigów samochodowych. Zapewniam, że znikną bezpowrotnie. Jeśli jednak nadal zastanawiasz się, czy warto spróbować koktajlu z adrenaliny, jakim jest jazda Subaru, oto jego parametry. 300 koni mechanicznych, prędkość maksymalna 250 km/h, przyspieszenie do setki 4,5 sekundy - na to nie ma kontrargumentów. Zdecyduj się na jazdę tym legendarnym autem, a poczujesz, jak życie nabiera rozpędu.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Poprowadź Subaru Impreza sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanego, prezent na urodziny, prezent na Święta.

Zastanawiasz się, co robić w weekend? Jazda Subaru Impreza to doskonały pomysł na nietypowe spędzenie dwóch ostatnich dni tygodnia. Teraz możesz zostawić montonię daleko w tyle! Jest to także prezent marzeń dla każdego, kto uważa motoprezent za lepszy od zwykłego prezentu. Jest tak z pewnością w przypadku wielu fanów czterech kółek. Pamiętaj, nietuzinkowe prezenty sprawiają, że życie to przygoda. Jazda Subaru Impreza to świetny podarunek na dzień ojca, dzień chłopaka oraz pod choinkę. To także ciekawy prezent na urodziny albo imieniny dla każdego lubiącego mocne emocje. Jeśli zależy Ci, żeby twój upominek był oryginalny i sprawił obdarowanemu dużo radzości, zdecyduj się na Jazdę Subaru Imprezą STI.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ułęż (100 km od Warszawy)

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą Subaru Impreza w towarzystwie instruktora. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie motoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. BLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1817
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.