JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Jazda Skuterem Wodnym Kawasaki sxr 800 | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Jazda Skuterem Wodnym Kawasaki sxr 800 | Warszawa

Zegrze
1 os.

169 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukasz nowych doświadczeń? Lubisz nowe wyzwania? Jazda Skuterem Wodnym Kawasaki sxr 800 to idealny wybór. Połączenie zwrotności oraz prędkości to gwarancja potężnej dawki adrenaliny. Wybierz słoneczny dzień i przyjedź nad Zalew Zegrzyński, zabierz ze sobą dobry humor i baw się świetnie! Przed rozpoczęciem przejażdżki przejdziesz krótkie szkolenie z zakresu obsługi skutera oraz z zasad bezpieczeństwa, a następnie odbędziesz samodzielną jazdę po akwenie. Przygotuj się na potężną dawkę emocji i niezapomniane wrażenia!

Skuter Wodny Kawasaki sxr 800:

  • Rodzaj kadłuba - Stojący
  • Moc (KM) - 80
  • Waga - 159
  • Długość - 230 cm
  • Szerokość - 73 cm
  • Wysokość - 735 cm

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla Chłopka, Koleżanki, Siostry lub Syna? Jazda Skuterem Wodnym Kawasaki sxr 800 to doskonały prezent dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas i nie boi się nowych wyzwań. Podaruj ten super prezent na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, czy Dzień Ojca. Podarunek w postaci przeżycia to ciekawa alternatywa dla zwykłych prezentów, które często chowane są do szafy. Voucher prezentowy pozwoli urzeczywistnić marzenia, a wspomnienia z realizacji prezentu pozostaną na zawsze w pamięci obdarowanego!


Miejsce realizacji

Zegrze

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok 20 minut, czas spędzony w wodzie to 15 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Jazda odbywa się skuterem wodnym Kawasaki sxr 800 pod opieką instruktora. Prezent przeznaczony dla 1 osoby. Minimalny wiek uczestnika: 12 lat . Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Decyzję o odwołaniu realizacji z powodu pogody podejmuje wykonawca. Uczestnicy wyposażeni są w odpowiedni sprzęt zapewniający bezpieczeństwo.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 874
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Olga

Rewelacja, polecam!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.