Jazda Psim Zaprzęgiem | Trójmiasto (okolice)

1 2 3 4 5 (0)
okolice Skrzeszewa
1 os.

419 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Stajesz właśnie przed naprawdę wyjątkową okazją - jako jedna z nielicznych osób w Polsce, masz szansę odbyć wyprawę psim zaprzęgiem! Nie musisz jechać na Alaskę, by tego doświadczyć, oto część Alaski przywędrowała do Ciebie! Do wyboru będziesz mieć dwie trasy, więc zdecyduj, czy chcesz podziwiać krajobraz pięknych jezior Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czy bliżej Ci do zielonego otoczenia Kaszubskich Lasów - obie trasy mają swój niepowtarzalny charakter!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: szkolenie z zakresu zaprzęgania psów, przejazd jedną z wybranych tras, ciepła herbatę i przekąskę w trakcie oraz słodki upominek.

Jaka jest długość poszczególnych tras?
Obydwie trasy mają długość około 20 km.

Czy wiesz, że...
Psie zaprzęgi kiedyś były wykorzystywane jako środek transportu? Przykładowo: na Półwyspie Czukockim były używane do przewozu przesyłek pocztowych; tamtejsze zaprzęgi składały się z 20 psów, które w ciągu 6 godzin potrafiły przebyć 120 km, ciągnąc ciężar o masie 600 kg!

Jazda Psim Zaprzęgiem sprawdzi się jako:
Prezent na Święta, Prezent na Urodziny, Prezent na 18. Urodziny!

Jeżeli poszukujesz naprawdę wyjątkowego prezentu, którego mało co będzie w stanie przebić, Jazda Psim Zaprzęgiem jest tym, czego szukasz! Jest to prezent, który możesz podarować komukolwiek i na każdą okazję - zarówno jubilatowi z okazji 18. urodzin, jak i swojemu tacie na Dzień Ojca! A potem tylko czekaj i obserwuj zaskoczoną minę Obdarowanego!


Miejsce realizacji

okolice Skrzeszewa

Obowiązujący strój

Obowiązkowo ciepła i nieprzemakalna odzież.

Czas trwania

Około 3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie zimowym.

Informacje dodatkowe

W każdym przypadku uczestnik jest zobowiązany do zabrania ze sobą dwóch kompletów ciepłej i nieprzemakalnej odzieży.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.