JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Jazda Porsche 911 GT2 Look (3 okrążenia) | Poznań

Jazda Porsche 911 GT2 Look (3 okrążenia) | Poznań


Poznań
1 os.

2399 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2399 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Również uważasz, że najwspanialsze motoryzacyjne przeżycia to takie, które towarzyszą jeździe kultowymi autami? Współczesne samochody wyścigowe są świetne, ale nie mają tego charakteru co auta z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Ucieszy Cię na pewno wiadomość, że już niedługo poprowadzisz jedną z takich maszyn. Wybierz się na tor i zasiądź za kierownicą legendarnego Porsche 911 GT2. Sprawdź, jakie możliwości ma jeden z pierwszych modeli słynnego na całym świecie modelu. Niewiele osób ma taką możliwość. Ty tak – wykorzystaj ją!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Porsche 911 GT2 sprawdzi się jako:
prezent dla męża,  prezent dla taty, prezent dla szefa.

Pomysłowe prezenty zawsze spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem. Tym bardziej, jeżeli pomagają spełnić marzenie, które wydawało się nierealne do zrealizowania. Jazda Porsche 911 GT2 Look to podarunek, który zachwyci każdego faceta. Ten motoprezent dla mężczyzny, będzie niczym wizyta w Disneylandzie dla dziecka. Wręcz go, a przekonasz się, że był to słuszny wybór.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 3 okrążeń po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://www.carreracarsteam.pl. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie drogą mailową biuro@carreracarsteam.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.