JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Mitsubishi Lancer EVO (1 okrążenie) | Wiele lokalizacji

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Mitsubishi Lancer EVO (1 okrążenie) | Wiele lokalizacji


Poznań, Katowice
1 os.

149 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149 zł

Jazda Mitsubishi Lancer EVO jest czymś, czego warto doświadczyć. Jak inaczej uzasadnić fakt, że kolejne wersje tego samochodu pojawiały się na rynku przez przeszło 20 lat? W ciągu całego tego czasu, który upłynął od 1992 roku, auto ewoluowało, aby dawać nam to, czego oczekujemy od sportowych samochodów. A co tak naprawdę czai się pod hasłem Mitsubishi Lancer EVO? Możnaby długo omawiać szczegóły techniczne, takie jak przypiseszenie czy ilość koni mechanicznych, jednak one są tylko drogą do celu. Ryk silnika, szybkość rozmazujaca świat za oknami, zmysły podkręcone do maksimum adrenaliną - te doznania kryją się pod maską tego wyjątkowego pojazdu. Skoro już wciśnięcie pedału gazu przyspiesza tętno, pomyśl, ile dać Ci może okrążenie po pętli toru? 

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?

Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?

Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Poprowadź Mitsubishi Lancer EVO sprawdzi się jako:

prezent dla ukochanego, prezent dla taty, prezent na Święta.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent na dzień chłopaka lub dzień ojca? Chcesz znaleźć unikalny prezent dla męża, chłopaka lub taty? Mamy dla Ciebie idealny pomysł na oryginalny podarunek dla mężczyzny. Ten upominek to strzał w dziesiątke dla każdego fana motoryzacji. Podaruj voucher prezentowy na urodziny lub święta i przekonaj się, jak mnóstwo emocji, świetnej zabawy i trwałych wspomnień potrafii dostarczyć jazda Mitsubishi Lancer EVO. 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą Mitsubishi Lancer EVO w towarzystwie instruktora. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie motoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. BLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 961
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.