Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Poznań

1 2 3 4 5 (13)
Poznań (okolice)
2 os.

359 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukasz ekstremalnych doświadczeń? Kochasz dziką przyrodę i bezkompromisową jazdę? Jazda 4x4 zapewni Ci wysoki poziom adrenaliny i nieprzeciętne wrażenia. Usiądź za kierownicą auta terenowego i poprowadź je przez drogi niedostępne dla zwykłych osobówek. Daj ponieść się emocjom i zaszalej! Strome podjazdy, wertepy i nierówności terenu to jedynie część przeszkód, które na Ciebie czekają. Umiejętnie operuj gazem i bądź czujny - nigdy nie wiadomo z czym będziesz musiał się zmierzyć! Teren położony jest w malowniczej okolicy, z dala od wielkich miast. Otoczona lasami okolica, zapewnia zachwycające widoki. Bądź aktywny, spróbuj swoich sił na prawdziwym off-roadzie. Zapnij pasy i podejmij wyzwanie!

Prezent mogą realizować osoby:

  • posiadające prawo jazdy kategorii B
  • bez doświadczenia, jak i z doświadczeniem
  • niepełnoletnie, za zgodą opiekuna prawnego, jako pasażer

Jazda 4x4 to idealny prezent dla aktywnych i odważnych. Podaruj niezapomniane przeżycia bliskiej osobie, a czas spędzony w terenie na długo zostanie w pamięci. W razie potrzeby, profesjonalny instruktor doradzi, w jaki sposób najlepiej pokonywać trudne trasy, jak również zadba o bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia. Obdarowany może zabrać drugą osobę, z którą wymieni się za kierownicą.


Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

70 minut

Informacje dla oglądających

W przejażdżce może wziąć udział jedna lub dwie osoby, co jakiś czas zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Uczestnicy muszą posiadać prawo jazdy kategorii B. Jazda 4x4 skierowana jest do osób które chcą spróbować swoich sił w trudnym terenie jak również dla osób z doświadczeniem chcących udoskonalić swoje umiejętności. Realizacja prezentu odbywa się w okolicy miasta i należy uwzględnić od 30 do 60 minut na dojazd. Osoby niepełnoletnie i dzieci mogą realizować prezent za zgodą opiekuna prawnego jako pasażerowie, pod warunkiem, iż nie korzystają już z fotelików.Opinie (9)

DANUTA WOŚ

JESTEM OSOBĄ ,KTÓRA WYKUPIŁA PREZENT DLA SWOJEGO WNUKA. W JEGO IMIENIU WYRAŻAM ZADOWOLENIE Z PREZENTU. SPRAWIŁ ON WIELE RADOŚCI OBDAROWANEMU ORAZ OSOBOM ,KTÓRE Z NIM KORZYSTAŁY Z JAZDY. POLECAM WSZYSTKIM, NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA.

 

Super zabawa. Szkoda, że tak krótko! Polecam nie ubierać się jak do kościoła, tylko w wygodne rzeczy które mogą się mocno zakurzyć. Mieliśmy okazję korzystać w okolicy południa, żadnej chmurki ani w ten dzień ani przez poprzedni tydzień. Podłoże jest bardzo sypkie i w trakcie jazdy kurzy się strasznie. Samochód jest "otwarty" więc w środku też się kurzy. Najpierw chwila jazdy z właścicielem, potem my mieliśmy okazję pojeździć i powspinać się na wzniesienia. Czas +- podzielony na 3 (właściciel i 2ch korzystających). Hałasu sporo, kurzu multum, zabawy nie zliczona ilość. Osobiście wyszedłem całkiem mokry z kurzem przyklejonym wszędzie. Widoczność przez okulary zmniejszona o jakieś 70%, a i tak przez następne 4-5h nie potrafiliśmy przestać się uśmiechać i rozmawiać tylko o wrażeniach. Bardzo, bardzo gorąco polecam.

Ondraszek

Poczułem się znów jak dziecko mogące jeździć bez umiaru po kałużach. Naprawdę super. Może auto to nie jeep wrangler ze zdjęć, ale i tak emocji było sporo i wciągarka się przydała, aby wyjąć auto z mokradeł (jazda po deszczach) :-) Szacun dla kierowcy z Rancza 4x4 - widać było duże doświadczenie w trudnym terenie.

SZYMON

Wszystko super od początku do końca, wrażenia niesamowite, jedyne czego mi brakowało to więcej czasu na szaleństwo :) Pozdrawiam ekipę 4x4

Magda

Super wrażenia, polecam wszystkim! Kupiłam jazdę 4x4 na urodziny mężowi który powiedział, że takie prezenty są najlepsze bo wspomnienie zostaje na całe życie. Z jazd wróciliśmy obłoceni ale mega szczęśliwi.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.