Jazda Autem Rajdowym po Szutrowej Trasie | Opole (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Jazda Autem Rajdowym po Szutrowej Trasie | Opole (okolice)


Siedlec
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,00 zł

599,00 zł

O prezencie

Głośny ryk silnika i prawdziwe rajdowe emocje - to połączenie wywołuje gęsią skórkę u każdego fana motoryzacji. Wybierz się na Jazdę Autem Rajdowym po Szutrowej Trasie, na największym tego typu obiekcie w Europie. 28 kilometrów tras szutrowych i 45 hop. Obiekt, na który przyjeżdżają trenować najlepsi zawodnicy rajdowi z całego świata. Usiądziesz za kierownicą rajdowej bestii i sprawdzisz swoje umiejętności na szutrowej, przygotowanej przez profesjonalistów, trasie. Poprowadzisz prawdziwy samochód rajdowy, który na co dzień startuje w prawdziwych rajdach. Prawdziwa motoryzacyjna zabawa!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Autem Rajdowym po Szutrowym Torze pierwszego stopnia. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jakim autem będę jeździć?
Pojedziesz profesjonalnym samochodem rajdowym, który na co dzień startuje w rajdach rangi Mistrzostw Polski oraz 2 ligi rajdowej. Auta rajdowe wyposażone są w homologowaną klatkę bezpieczeństwa FIA, fotele, pasy, hydrauliczny hamulec ręczny, szutrowe zawieszenie z najwyższej półki, umożliwiające dalekie loty autem. Do tego wytrzymały, mocny silnik, systemy gaśnicze i wiele innych usprawnień. Wewnątrz rajdówki zamontowany jest interkom, dzięki któremu kierowca i pilot bardzo dobrze się słyszą.

Ile okrążeń pokonam na torze?
Przeżycie obejmuje pokonanie 5 okrążeń na specjalnie przygotowanym torze pierwszego stopnia. Obiekt jest jedynym tego typu miejscem w Polsce.

Jakie wymagania muszę spełnić, by wcielić się w rolę kierowcy rajdowego?
Wystarczy, że posiadasz prawo jazdy kat. B.

Jazda Autem Rajdowym po Torze | Opole (okolice) to doskonały prezent dla fana motoryzacji. Jazda rajdowym samochodem dostarcza niezwykłych emocji, zwłaszcza gdy odbywa się ona na specjalnie przygotowanym, wymagającym torze szutrowym. Wybierz prezent zapewniający adrenalinę i świetną zabawę - przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Siedlec

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 okrążeń za kierownicą.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby, która pokona 5 okrążeń po pętli specjalnie przygotowanego, szutrowego toru. Jazda odbywa się za kierownicą, więc wymagane jest posiadanie prawa jazdy kat. B.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Atlas Ward Speed Academy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.