Indywidualna Nauka Makijażu | Warszawa

1 2 3 4 5 (3)
Wykonanie dobrego makijażu jest niewątpliwie sztuką, której możesz się nauczyć!!! W czasie zajęć indywidualnych wizażystka Terra Spa określi Twój typ urody, wprowadzi w tajniki doboru kolorów, zaproponuje najlepszy makijaż na co dzień i na specjalne okazje oraz krok po kroku nauczy, jak go samodzielnie wykonać. Poznaj tę sztukę od najlepszych! 

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Podczas realizacji przeprowadzona zostanie analiza budowy twarzy, dobór indywidualnej kolorystyki, korygowanie niedoskonałości cery, podkreślanie atutów urody, oraz indywidualna lekcja wykonania makijażu.Opinie (3)

Katarzyna

Nauka makijażu okazała się dla mnie niezwykle przydatna. Wizażystka Pola pracowała ze mną z oddaniem przez ponad 2 godz. Jest niezwykle ciepłą i przyjazną osobą. Utwierdziłam się co robię dobrze, a co powinnam poprawić. Także salon przy ul. Chmielnej 5 w W-wie, stwarza wspaniałą atmosferę, używa świetnych kosmetyków. Miałam okazję przyjrzeć się pracy fryzjerskiej i zapewne w najbliższym czasie skorzystam z tej usługi. Dzięki "wyjątkowemuprezentowi" wiele się nauczyłam i dowiedziałam. Gorąco polecam.

Gosia

Profesjonalna i jednocześnie "na luzie" nauka makijażu, bardzo miłe i pozytywne wrażenia :)

Kasia

Bardzo mila atmosfera, wspaniale podejscie, zaangazowanie i profesjonalizm sprawily, ze czulam sie wyjatkowo, ale takze swobodnie. Bardzo dziekuje za wszystkie wskazowki, byl to dla mnie bardzo owocny czas. :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje