Indywidualna Nauka Makijażu | Warszawa

1 2 3 4 5 (4)
Warszawa
1 os.

329 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wykonanie dobrego makijażu jest niewątpliwie sztuką, której możesz się nauczyć!!! W czasie zajęć indywidualnych wizażystka Terra Spa określi Twój typ urody, wprowadzi w tajniki doboru kolorów, zaproponuje najlepszy makijaż na co dzień i na specjalne okazje oraz krok po kroku nauczy, jak go samodzielnie wykonać. Poznaj tę sztukę od najlepszych! 

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Podczas realizacji przeprowadzona zostanie analiza budowy twarzy, dobór indywidualnej kolorystyki, korygowanie niedoskonałości cery, podkreślanie atutów urody, oraz indywidualna lekcja wykonania makijażu.Opinie (6)

Magda

Kurs makijażu super! Prowadząca przemiła i kompetentna. Polecam każdemu!

Anita Zaręba

Podoba mi się możliwość wyboru, "wyjatkowyprezent" ma bardzo szeroką gamę wspaniałych i różnorodnych prezentów dla osób w każdym wieku i niezależnie od okazji

Justyna Witek

Otrzymałam bardzo przydatne wskazówki dotyczące makijażu dla mojej cery i urody, wraz z poleceniem odpowiednich (i niedrogich) kosmetyków jakich powinnam używać. Profesjonalna i miła lekcja - makijaż końcowy z efektem 'WOW !'. Dodatkowo niezwykle urokliwe miejsce w kamienicy z oknami wychodzącymi na Nowy Świat. Gorąco polecam !

Katarzyna

Nauka makijażu okazała się dla mnie niezwykle przydatna. Wizażystka Pola pracowała ze mną z oddaniem przez ponad 2 godz. Jest niezwykle ciepłą i przyjazną osobą. Utwierdziłam się co robię dobrze, a co powinnam poprawić. Także salon przy ul. Chmielnej 5 w W-wie, stwarza wspaniałą atmosferę, używa świetnych kosmetyków. Miałam okazję przyjrzeć się pracy fryzjerskiej i zapewne w najbliższym czasie skorzystam z tej usługi. Dzięki "wyjątkowemuprezentowi" wiele się nauczyłam i dowiedziałam. Gorąco polecam.

Gosia

Profesjonalna i jednocześnie "na luzie" nauka makijażu, bardzo miłe i pozytywne wrażenia :)

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.