Gokart Podwójny | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce
2 os.

39 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jazda gokartem zazwyczaj kojarzy się z zabawą dla jednej osoby. Oczywiście, można ścigać się z innymi, ale w pojeździe zwykle znajduje się wyłącznie kierowca. Teraz możesz zobaczyć, jak to jest, kiedy w Twoim gokarcie oprócz Ciebie jest jeszcze pasażer. To okazja, żeby dzielić przeżycie z drugą osobą, co może jeszcze spotęgować dobrą zabawę. Samo pędzenie gokartem to samo w sobie coś, czego naprawdę warto doświadczyć. Pokonując tor z dużą prędkością z pewnością zrozumiesz, czym jest przysłowiowy zastrzyk adrenaliny. Być może całe to energetyzujące doświadczenie zachęci Cię do tego, by usiąść za kierownicą innych maszyn? Poczucie szybkości i zabawa płynąca ze swobodnego prowadzenia gokartu jest czymś, czego ciężko nie polubić i czego po prostu trzeba spróbować.

Prezent obejmuje:

  • 10 minut jazdy dwuosobowym gokartem.
Gokarty Podwójny to super prezent, z którego trudno się nie cieszyć. Podarowany na Święta z pewnością sprawi dużo radości obdarowanemu. Jest to także fajny prezent na inne okazje, na przykład urodziny. Dając komuś taki voucher na prezent, gwarantujesz mu ciekawe przeżycie i dużo pozytywnych emocji. To oczywiście nie tylko oryginalny prezent na Boże Narodzie. Sprawdzi się także na Dzień Chłopaka lub imieniny.

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

10 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna prawnego podczas realizacji prezentu. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu – 8 zł). W przypadku pierwszej wizyty na torze należy wyrobić kartę członkowską - 5zł. Przed dokonaniem rezerwacji terminu należy sprawdzić dostępność toru na stronie http://www.f1gokart.pl/. Na 24 godziny przed potwierdzonym terminem rezerwacji prosimy o powtórne sprawdzenie dostępności toru na stronie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności