JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalna Jazda SUBARU WRX STI | Wrocław (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalna Jazda SUBARU WRX STI | Wrocław (okolice)

Krzywa
1 os.

319,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chciałbyś usiąść za kierownicą sportowego samochodu? Dźwięk silnika i zapach spalin przyprawiają Cię o ciarki na całym ciele? W takim razie Ekstremalna Jazda SUBARU WRX STI jest czymś właśnie dla Ciebie! Sprawdź moc samochodu osobowego z napędem na cztery koła i poczuj, jak buzuje w Tobie adrenalina! Emocje, które obserwujesz zazwyczaj u kierowców rajdowych, tym razem poczujesz na własnej skórze!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Będziesz miał okazję usiąść za kierownicą klasycznego SUBARU WRX STI i pokonasz dystans 7 okrążeń. 6 z nich jako kierowca, a jedno jako pasażer!

Czy przed jazdą odbywa się szkolenie?
Osoba obdarowana zostaje poinstruowana przed rozpoczęciem jazdy o szczegółach koniecznych w prowadzeniu auta oraz o zasadach bezpieczeństwa. Następnie udaje się na tor i pokonuje wyznaczony odcinek.

Czy wiesz, że....
Skrót WRX oznacza „World Rally Experimental” i nawiązuje on do sportowych korzeni samochodu, natomiast STI oznacza „Subaru Tecnica International”, czyli nazwę jednostki firmy, która przygotowuje auta Subaru do udziału w rajdach.

Ekstremalna Jazda SUBARU WRX STI sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla taty, prezent na urodziny.

Szukasz prezentu dla męża? Bliski Ci mężczyzna uwielbia szybkie auta i z zapałem ogląda rajdy samochodowe? Podaruj mu więc Ekstremalną Jazdę SUBARU WRX STI, niech sprawdzi się za kierownicą sportowego auta. Taka jazda to wymarzony prezent każdego mężczyzny, który kocha się w motoryzacji! Nutka adrenaliny podczas jazdy sprawi, że zapamięta ją na długo!


Miejsce realizacji

Krzywa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Dystans 7 okrążeń klasycznym SUBARU WRX STI (2017). Przejazd składa się z 6 okrążeń za kierownicą Subaru oraz 1 okrążenia pokazowego w roli pasażera - rajdowa jazda z instruktorem.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Pakiet zawiera 6 okrążeń, plus 1 dodatkowe okrążenie codrive, na miejscu pasażera. W sumie 7. Przed dokonaniem rezerwacji na platformie należy skontaktować się mailowo z wykonawcą (adres e-mail: marcin@jazdasubaru.pl) w celu uzyskania informacji na temat najbliższych wolnych terminów realizacji!


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1517
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.