Ekstremalna Jazda Mitsubishi Lancer Evo | Wrocław (okolice)

2.0 2 Opinie

Ekstremalna Jazda Mitsubishi Lancer Evo | Wrocław (okolice)


Krzywa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,00 zł

319,00 zł

O prezencie

Mitsubishi Lancer Evolution - sama nazwa tego wozu budzi respekt. To japoński samuraj, który zasłynął w wielu rajdowych bataliach i ulicznych pojedynkach. Przekonaj się na własnej skórze, czy dotrzymasz mu kroku! Usiądź za kierownicą tej potężnej maszyny i sprawdź jak poradzisz sobie na torze. W zmaganiach pomoże Ci profesjonalny kierowca, który będzie udzielał Ci wskazówek z siedzenia pasażera. Zapnij pasy, odpal silnik i przekonaj się jaką moc posiada to auto. Pierwsze okrążenie przeznacz na zapoznanie się z torem i autem. Następne sześć to już naprawdę ostra jazda. 340 koni mechanicznych rwie się do galopu i czeka jedynie na Ciebie! Czy jesteś gotowy na ekstremalną jazdę?

Ten prezent to:

  • Krótkie zapoznanie z samochodem,
  • 1 próbne okrążenie zapoznawcze dla poznania toru,
  • 6 okrążeń, podczas których wykorzystasz pełną moc auta.


Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla męża, syna lub taty? Podaruj przeżycie! To super prezent, który zapewnia trwałe wspomnienia, masę emocji i świetną zabawę. Chcesz znaleźć oryginalny prezent dla mężczyzny, którego pasją jest motoryzacja? Ekstremalna Jazda Evo to niecodzienny podarunek, który robi wrażenie na każdym fanie czterech kółek. Jazda Mitsubishi to jednak nie to? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie wozy stoją w naszym garażu.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Krzywa

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Do realizacji przeżycia wymagane jest prawo jazdy kategorii B. Ostateczne terminy jazdy są uzależnione od terminarza toru wyścigowego. Warunkiem realizacji prezentu jest akceptacja regulaminu WYKONAWCY, znajdujący się na stronie na http://jazdasubaru.pl/regulamin. Jazdy odbywają się głównie weekendowo podczas specjalnie organizowanych eventów w sezonie od marca do listopada.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

JAZDASUBARU.PL

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

2.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.