Dzień w SPA dla Niej | Rzeszów

1 2 3 4 5 (0)
Rzeszów
1 os.

479 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Ubierz się w ulubiony kostium kąpielowy, okryj swoją delikatną skórę jedwabnym ręcznikiem lub szlafrokiem.. i rozsiądź się wygodnie. Zamknij oczy i pomyśl o tym, co najbardziej lubisz i co sprawia Ci największą przyjemność. Poczuj swoje ulubione zapachy i ujrzyj siebie w miejscu, do którego zawsze chciałaś się udać. A teraz pozwól wymasować swoje spięte mięśnie profesjonalistom, którzy zadbają o Twój relaks...

Co obejmuje prezent? 

Pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad). Królewski rytuał na ciało, przywracający głębokie nawilżenie, odżywienie i regenerację. Zabieg na twarz, szyję i dekolt niwelujący oznaki zmęczenia i stresu. Manicure z malowaniem.

Ile trwa pobyt? 

Około 6 godzin.

Czy istnieją przeciwwskazania?

Z pakietu nie mogą korzystać kobiety, które są w ciąży lub w czasie trwania karmienia piersią. Przewlekłe choroby dermatologiczne.

Dzień w SPA dla Niej sprawdzi się jako: 

prezent dla ukochanej, prezent na urodziny, podarunek dla żony

Nie łatwo jest wybrać właściwy prezent dla kobiety – taki, który sprawi jej wiele radości, a nie będzie odebrany jak kolejny nieznaczący upominek. Dzień w SPA dla Niej to odpowiedni prezent dla koleżanki, partnerki, oraz matki, który każdej z pań, niezależnie od wieku, da dużo satysfakcji.


Miejsce realizacji

Rzeszów

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy

Czas trwania

ok. 6 godzin

Informacje dla oglądających

Podczas pobytu w strefie SPA, może pojawić się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: Pobyt w strefie SPA (sauna sucha, łaźnia mokra, jacuzzi, tepidarium, prysznic wrażeń, studnia z lodowata wodą, lodopad) – może wtedy towarzyszyć obdarowanej 1 osoba, której w ramach prezentu nie obejmują kolejne zabiegi. Królewski rytuał na ciało, przywracający głębokie nawilżenie, odżywienie i regenerację. Zabieg na twarz, szyję i dekolt niwelujący oznaki zmęczenia i stresu. Manicure z malowaniem. Osoba obdarowana na miejscu otrzyma ręcznik, jednorazowe klapki i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności