Dream Jump- Skok na Linie z Wieży Dream Tower | Głogów

1 2 3 4 5 (37)
Głogów
1 os.

450 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiasz ekstremalne przeżycia i mocne doznania? Przygotuj się na DreamJump z wysokości 222 metrów! Załóż kask, uprząż i przygotuj się na największy zastrzyk adrenaliny w swoim życiu! Specjalny system lin pozwala na swobodne spadanie aż przez 8 sekund! To dwa razy więcej niż na najwyższym bungee na świecie. Piękna panorama będzie tutaj tylko dodatkiem do prawdziwych emocji, jakich nie poczujesz nawet podczas skoku ze spadochronem. Stań na krawędzi platformy na samym szczycie wieży i przygotuj się na szybką wycieczkę w dół! Pęd powietrza na skórze, adrenalina w żyłach i okrzyk radości na ustach - tego nie przeżyjesz nigdzie indziej! Tego nie da się opisać, to po prostu trzeba poczuć!

Najczęściej zadawane pytania:

Co to jest DreamJump?

DreamJump to w skrócie  8 sekund swobodnego spadku z 222 metrów wysokości - tylko 15 metrów mniej, niż ma najwyższy budynek w kraju - Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. 

Czy można skakać we dwie osoby na raz?
Nie można, skoki wykonywane są w kolejności jeden po drugim. Skoki kupione w pakiecie (2 lub 3 skoki) również wykonywane są jeden po drugim.

Czy skok można nagrywać swoją kamerą?
Aby móc nagrywać skok swoją kamerą trzeba przed skokiem wykupić u wykonawcy opcję nagrywania filmów - wówczas skoczek dostaje dwa filmy nagrywane kamerami wykonawcy,a wtedy dodatkowo możne używać swojego sprzętu.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?

Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat.

Dream Jump sprawdzi się jako:

Prezent dla Niego, Prezent dla Niej, Prezent na urodziny, Upominek na Dzień Chłopaka

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent dla męża, żony lub dziecka? DreamJump z pewnością zrobi na nich wrażenie! To genialny prezent, przeżycie nieporównywalne z niczym innym. To adrenalina, ogromne emocje, masa radości oraz niezapomniane wspomnienia. Tak właśnie wygląda oryginalny i pomysłowy prezent na każdą okazję. Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń sprawdź, jakie super prezenty powstały z myślą o Twoich bliskich.


Miejsce realizacji

Głogów

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje ok 30 minut. Sam skok to 8 sekund swobodnego opadania - najdłuższy skok na linie na świecie!

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w sezonie, od maja do października. Realizacja prezentu wymaga akceptacji regulaminu wykonawcy przed zarezerwowaniem terminu skoku. Na miejscu realizacji istnieje możliwość dokupienia filmu i zdjęć ze skoku za dodatkową opłata (bezpośrednio u wykonawcy). Realizacja od 18 r.ż


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.