Dream Jump- Skok na Linie z Wieży Dream Tower | Głogów

Zobacz film
4.1 4 Opinie

Dream Jump- Skok na Linie z Wieży Dream Tower | Głogów


Głogów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Uwielbiasz ekstremalne przeżycia i mocne doznania? Przygotuj się na DreamJump z wysokości 222 metrów! Załóż kask, uprząż i przygotuj się na największy zastrzyk adrenaliny w swoim życiu! Specjalny system lin pozwala na swobodne spadanie aż przez 8 sekund! To dwa razy więcej niż na najwyższym bungee na świecie. Piękna panorama będzie tutaj tylko dodatkiem do prawdziwych emocji, jakich nie poczujesz nawet podczas skoku ze spadochronem. Stań na krawędzi platformy na samym szczycie wieży i przygotuj się na szybką wycieczkę w dół! Pęd powietrza na skórze, adrenalina w żyłach i okrzyk radości na ustach - tego nie przeżyjesz nigdzie indziej! Tego nie da się opisać, to po prostu trzeba poczuć!

Najczęściej zadawane pytania:

Co to jest DreamJump?
DreamJump to w skrócie 8 sekund swobodnego spadku z 222 metrów wysokości - tylko 15 metrów mniej, niż ma najwyższy budynek w kraju - Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Czy skok można nagrywać swoją kamerą?
Aby móc nagrywać skok swoją kamerą trzeba przed skokiem wykupić u wykonawcy opcję nagrywania filmów - wówczas skoczek dostaje dwa filmy nagrywane kamerami wykonawcy, a wtedy dodatkowo możne używać swojego sprzętu.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Deam Jump – skok dla fanów mocnych wrażeń i adrenaliny.

Dream Jump sprawdzi się jako:
Prezent dla Niego, Prezent dla Niej, Prezent na urodziny, Upominek na Dzień Chłopaka

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent dla męża, żony lub dziecka? DreamJump z pewnością zrobi na nich wrażenie! To genialny prezent, przeżycie nieporównywalne z niczym innym. To adrenalina, ogromne emocje, masa radości oraz niezapomniane wspomnienia. Tak właśnie wygląda oryginalny i pomysłowy prezent na każdą okazję. Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń sprawdź, jakie super prezenty powstały z myślą o Twoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Głogów

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje ok 30 minut. Sam skok to 8 sekund swobodnego opadania - najdłuższy skok na linie na świecie!

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w sezonie, od maja do października. Realizacja prezentu wymaga akceptacji regulaminu wykonawcy przed zarezerwowaniem terminu skoku. Na miejscu realizacji istnieje możliwość dokupienia filmu i zdjęć ze skoku za dodatkową opłata (bezpośrednio u wykonawcy). Realizacja od 18 r.ż


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dream World.

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.1 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.