Długi Weekend w Zakopanem dla Dwojga

1 2 3 4 5 (0)
Zakopane
2 os.

888 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie oderwać się od rzeczywistości? Zostawić stres i problemy daleko za sobą? Pobyt w Zakopanem dla Dwojga powstał z myślą o Was! Wczujcie się w niepowtarzalny klimat tego miasta. Niesamowity, przepiękny widok Tatr oraz rześkie, górskie powietrze błyskawicznie pozwolą Wam zapomnieć o wszelkich troskach. Przeżyjcie romantyczne chwile we dwoje, wyłączcie telefony i odpuście sobie skrzynki e-mail. Ten pobyt jest tylko i wyłącznie dla Was! Cieszcie się prywatną atmosferą ekskluzywnego apartamentu i swoim towarzystwem. Odpocznijcie razem w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski i delektujcie się tymi niecodziennymi chwilami. Ten weekend z pewnością zapamiętacie na bardzo długo!

 Szczegóły Prezentu:

  • Apartament "Cytrynowy",
  • Do apartmentu przydzielone jest miejsce parkingowe,
  • Więcej informacji na temat wyposażenia apartamentu na stronie naszego partnera.
Pragniesz podarować swoim bliskim niesamowity prezent? Niezwykły, ekskluzywny upominek? Podaruj im Pobyt w Zakopanem dla Dwojga! Ten nietuzinkowy podarunek z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych par. Niezależnie od tego, czy będzie to prezent dla Rodziców, Dziadków, Zaprzyjaźnionej Pary lub Małżeństwa jesteśmy pewni, że będą zachwyceni! Nie wiesz jaki prezent podarować? Potrzebny Ci jest pomysł na rocznicę lub oświadczyny? Z chęcią Ci pomożemy! Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością obdarowanych!

Miejsce realizacji

Zakopane

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 doby (Doba hotelowa od godz. 15:00 do 11:00).

Informacje dla oglądających

W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, skontaktuj się bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Realizacja dostępna poza sezonem wysokim. Klient korzystający z apartamentu akceptuje wewnętrzny regulamin obiektu. Prezent obejmuje nocleg we wskazanym apartamencie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.