JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Lublin

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Lublin

Lublin
2 os.

439,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiecie, jak ciekawym i niezwykłym doświadczeniem może być degustowanie win? Wystarczy odrobina przygotowania i wprawy, aby z małego kieliszka czytać jak z otwartej księgi. Podczas Degustacji Wina dla Dwojga nauczycie się, jak właściwie kosztować wino – zaczerpniecie informacji o rodzajach, regionach i markach trunków, oraz przećwiczycie analizowanie i rozpoznawanie walorów zarówno zapachowych, jak i smakowych. Po Warsztatach z Sommelierem Wasze podejście do napoju z winogron zupełnie się zmieni. Być może nawet będzie to początek ciekawej pasji? Przekonajcie się sami!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje rozbudowane warsztaty obejmujące prezentację 16 jakościowych win z poczęstunkiem w Winebarze Manufaktura Wina. Spotkanie prowadzi sommelier. Sommelier wprowadza uczestników w winiarski świat i uczy, jak rozróżniać dobry trunek oraz uczy jak dobrać właściwą butelkę na właściwą okazję.

Jaki jest przebiega realizacja?
Rozbudowana degustacja obejmie omówienie poniższych tematów:

  • Regiony winiarskie Świata i szczepy.
  • Typy i style win.
  • Ogólna klasyfkacja win – jak czytać etykiety – porady praktyczne.
  • Dobór wina do potraw – rady praktyczne.
  • Przechowywanie i starzenie wina.
  • Wady win.

Czy wiesz, że...

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety najlepiej degustują wino. Posiadają wyostrzony zmysł węchu i doceniają subtelne, niepowtarzalne zmiany w smaku, spowodowane pogodą, drewnem, ziemią i innymi czynnikami. To nie znaczy, że mężczyźni nie mogą rozpoznać niuansów dobrych trunków – jest to dla nich po prostu trudniejsze.

Degustacja Wina dla Dwojga - Warsztaty z Sommelierem sprawdzi się jako:

prezent dla pary, podarunek dla przyjaciół, prezent na Walentynki

Degustacja Wina to pomysłowy prezent dla każdego, kto lubi czasami odprężyć się w spokoju i raczyć dobrymi trunkami. Dzięki Warsztatom z Sommelierem przyjemność z podobnego odpoczynku będzie jeszcze większa, ponieważ nauczą one odkrywania w winie tego, co często umyka osobom niedoświadczonym – ciekawych nut smakowych i zapachowych. Dlatego jeżeli chcesz znaleźć fajny prezent dla taty – ten podarunek będzie właściwym wyborem.


Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Warsztaty odbywają się podczas specjalnie organizowanych eventów, zgodnie z harmonogramem Partnera, w godzinach 18:30-22:30. Wymagana rezerwacja na 1-2 tygodnie wcześniej. Prezent przeznaczony jest dla 2 osób. Degustacja odbywa się w grupach. Min. wiek to 18 lat. Wymagana bezwzględna trzeźwość.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1706
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.