Degustacja Whisky | Poznań

1 2 3 4 5 (6)
Poznań
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiesz, że whisky to trunek którego historia sięga XVII wieku? Zdawałeś sobie sprawę z tego, że aby nazwać go "szkocką" musi zawierać minimum 40 procent alkoholu oraz dojrzewać w beczce co najmniej 3 lata? To tylko niektóre fakty, które poznasz podczas degustacji. Whisky szkockie, irlandzkie, typu Single Malt lub Blended, amerykański burbon.  Degustacje to niepowtarzalna okazja, by poznać różne rodzaje tego osławionego alkoholu i szansa, aby w przyszłości zabłysnąć wiedzą podczas spotkania ze znajomymi. Przekonaj się sam.

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje degustację whisky połączoną z kompleksowym wykładem na temat "wody życia" prowadzonym przez niekwestionowany autorytet w dziedzinie whisky - Tomasza Milera

Ile trwa degustacja whisky?

Dwie godziny spędzone w klimatycznym wnętrzu w towarzystwie alkoholu najwyższej klasy.

Jakie rodzaje whisky będą testowane?

5 rodzajów single malt whisky z różnych destylarni.

Czy wiesz, że istnieje wiele rodzajów whisky i występują pomiędzy nimi znaczne różnice wpływające na sposób podawania i degustacji?

Nie masz pomysłu na luksusowy prezent dla mężczyzny? Twój szef ma urodziny i chciałbyś podarować mu ekskluzywne przeżycie? A może sam lubisz whisky i chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat tego sławnego trunku? Niezależnie komu podarujesz tą degustację, możesz mieć pewność, że będzie to dla niego prezent marzeń!


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Degustacja obejmuje szkolenie z zakresu historii, metod produkcji oraz zasad degustacji whisky. Podczas degustacji podawanych jest 5 różnych whisky.Opinie (5)

Tomek

Wiedza i profesjonalizm połączona z kulturalną degustacją. Polecam

Ryszard

Spotkanie bardzo mi się podobało, uzupełniłem wiedzę na temat produkcji i gatunków Whisky :)

Andrzej

Ciekawe doświadczenie i miło spędzony czas.... Polecam.

Grzegorz

Świetny pomysł z prezentacją degustacji Whisky. Prowadzący w ciekawy sposób przedstawił różne gatunki i sposób wytwarzania tych trunków. Przekonał mnie do nich!

Leszek

Bardzo sprawnie i rzeczowo poprowadzona prezentacja. Duża wiedza prowadzącego a alkohol z najwyższej półki. Serdecznie polecam koneserom dobrych alkoholi.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.