Degustacja Whisky Single Malt dla Dwojga

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
2 os.

398 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiacie whisky? Chcecie zgłębić tajniki trudnej sztuki degustacji, poznać niuanse aromatów i historię tego szlachetnego trunku? Degustacja Whisky Single Malt dla Dwojga powstała z myślą o Was! Podczas przeżycia dowiecie się między innymi jak rozpoznawać podstawowe nuty smakowe oraz w jaki sposób cieszyć się bukietem single malt. Przekonacie się również, że whisky o jaśniejszej barwie niczym nie ustępuje tej o ciemniejszym zabarwieniu! Doświadczony koneser whisky przekaże Wam wskazówki, w jaki sposób dobrać alkohol do indywidualnych preferencji. Usiądźcie wygodnie i delektujcie się smakiem ulubionego trunku. Wszystko to w kameralnej atmosferze, wśród ludzi których łączy wspólna pasja - zamiłowanie do whisky. To przeżycie z pewnością pozwoli Wam czerpać jeszcze więcej radości z picia Waszego ulubionego trunku.

 

Prezent obejmuje:

  • Kompleksowy wykład dotyczący whisky single malt,
  • Degustację 5 rodzajów whisky.

Degustacje whisky odbywają się w pierwszy wtorek każdego miesiąca o godz. 20:30.

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla pary? Degustacja Whisky dla Dwojga to świetny pomysł! To niesamowite przeżycie zapewni im wiedzę, dzięki której będą mogli czerpać jeszcze więcej radości ze swojego ulubionego trunku. To nie tylko ciekawy prezent na rocznicę lub walentynki, lecz także świetny sposób na zrobienie im niespodzianki! Voucher na prezent, to coś obok czego nie można przejść obojętnie. Podaruj ten fajny podarunek osobom, którym chcesz zaszczepić pasję do whisky. Kto wie, może odnajdą sposób na relaks i ucieczkę od stresu?


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Degustacja obejmuje 5 whisky single malt. W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Realizacja odbywa się w grupach. Spotkania organizowane średnio raz w miesiącu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.