JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Co-Drive Porsche GT3 (1 okrążenie) | Tor Główny Poznań

Co-Drive Porsche GT3 (1 okrążenie) | Tor Główny Poznań


Poznań
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Niewiele jest marek samochodów tak wyjątkowych jak Porsche. Niewielu jest też szczęśliwców, którzy mogą odbyć jazdę tym niezwykłym autem. Co-Drive Porsche GT3 daje Ci już dziś możliwość wsiąść do tej kultowej maszyny i poczuć jej niesamowite osiągi! Zapnij pasy i przygotuj się na ostrą jazdę! Poczuj siłę koni mechanicznych i obserwuj jak profesjonalista doskonale radzi sobie pokonując kolejne wiraże toru! Będziesz pod wielkim wrażeniem tej przejażdżki! Porsche już na Ciebie czeka!

Jakie są parametry techniczne pojazdu?
Nadwozie: 2 drzwiowe Coupe z klatką, silnik: 6 cylindrowy boxer 3800ccm, skrzynia biegów: PDK 7-biegowa, moc maksymalna: 450 KM przy 7900 rpm, moment obrotowy: 440 Nm przy 5600 rpm, maksymalne obroty: 7900 rpm, prędkość maksymalna: 305 km/h, 0 - 100 km/h: 3,9 s.

Jakiej długości jest tor oraz jakie są jego parametry?
Tor Główny Poznań o długości 4,1 kilometra, szerokości 12 metrów. Tor składa się z 14 zakrętów, 5 w lewo oraz 9 w prawo, najdłuższa prosta to 560 metrów.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Co-Drive Porsche GT3 (1 okrążenie) | Tor Główny Poznań  to po prostu super prezent dla miłośnika motoryzacji! ! Pozwól mu wsiąść do tego niezwykłego samochodu i przeżyć wyjątkowe chwile! To będzie dzień który zapamięta na długo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje jedno okrążenie w fotelu pasażera. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://www.carreracarsteam.pl. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie drogą mailową biuro@carreracarsteam.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.