Co-Drive Lamborghini (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

0.0 8 Opinii

Co-Drive Lamborghini (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
Voucher ważny do: 2024-03-21
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Samochody ze stajni Lamborghini nie bez powodu są uznawane za jedne z najlepszych na świecie! To auta, które mogą się pochwalić nie tylko ogromnym przyspieszeniem, lecz także nieposkromionym temperamentem. Masz ochotę na przejażdżkę tą niesamowitą maszyną? Teraz masz okazję. Usiądź wygodnie na miejscu pasażera i przekonaj się, ile emocji zapewni Ci włoski byk. Doświadczony kierowca pokaże Ci co potrafi ta bestia we właściwych rękach. Ogłuszający świst silnika i superauto pożerające kolejne metry toru z pewnością zostaną Ci w pamięci na bardzo długo! Doświadczony kierowca, tor oraz Lamborghini Gallardo czekają!

Na czym polega Co-drive?
Co-drive oznacza, że uczestnik odbywa jazdę w fotelu pasażera, a możliwości samochodu prezentuje doświadczony instruktor.

W jakich dniach realizowane są jazdy?
Jazdy odbywają się z góry ustalonych terminach w sezonie od kwietnia do października.

W jakich godzinach odbywają się jazdy?
Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed eventem.

Czy jeżdżą tam też inni ludzie?
Podczas eventu na torze przebywają również inni uczestnicy.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą. Zmiany można dokonać tylko raz.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Nie ma minimalnego wieku. Jedynym ograniczeniem jest wzrost - minimum 150 cm. W przypadku niższych osób możliwe jest użycie podkładki na siedzenie. Ostateczną decyzję podejmuje wykonawca.

Co-Drive Lamborghini (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji to świetny upominek zapewniający masę radości oraz genialne wspomnienia.Oryginalny prezent dla mężczyzny spędza Ci sen z powiek? Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla męża, chłopaka lub brata? Nie martw się, z chęcią Ci pomożemy! Jako eksperci w kwestii podarunków wiemy, że przeżycie to uniwersalny prezent na każdą okazję. Otwórz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie cudowne prezenty mamy w swojej ofercie.

.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje jedno okrążenie (około 2 km) w fotelu pasażera. Samochód prowadzi wykwalifikowany instruktor. W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez wykonawcę terminach. Wymagana akceptacja regulaminu wykonawcy. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Motoryzacyjne

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 8 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.