JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Co-Drive KTM X-Bow (1 okrążenie) | Tor Główny Poznań

Co-Drive KTM X-Bow (1 okrążenie) | Tor Główny Poznań


Poznań
1 os.

299 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Słowo "homologacja" pochodzi od greckiego czasownika "homologeo" [ὁμολογέω], czyli "zgadza się". W dzisiejszym świecie oznacza to pozwolenie na użytkowanie urządzenia na terytorium kraju wydającego pozwolenie, przyznawane przez uprawnioną instytucję. Pewnie nieczęsto zdarza Ci się spotkać maszynę tak szybką i niekonwencjonalną, iż nie jest traktowana przez prawo jako normalny samochód? Nic dziwnego, w końcu mówimy tu o KTM X-Bow: ekstremalnym bolidzie o parametrach nieprawdopodobnych wręcz dla zwyczajnego auta. Zasiądź wraz z doświadczonym kierowcą w kokpicie tego ryczącego pojazdu i poczuj tuż za plecami moc 240 konnego silnika. To będzie przejażdżka Twojego życia. Gotowi na motoryzacyjną przygodę?

1. Na czym polega Co-drive?
Co-drive oznacza, że uczestnik odbywa jazdę w fotelu pasażera, a możliwości samochodu prezentuje doświadczony instruktor.

2. W jakich dniach realizowane są jazdy?
Jazdy odbywają się w terminach z góry ustalonych, w sezonie od kwietnia do października.

3. W jakich godzinach odbywają się jazdy?
Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed eventem.

4. Czy jeżdżą tam też inni ludzie?
Podczas eventu na torze przebywają również inni uczestnicy.

5. Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą. Zmiany można dokonać tylko raz.

6. Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Nie ma minimalnego wieku, jedynym ograniczeniem jest wzrost minimum 150 cm. W przypadku niższych osób możliwe jest użycie podkładki na siedzenie. Ostateczną decyzję podejmuje wykonawca.

Zastanawiasz się jak znaleźć idealny prezent dla mężczyzny? Szukasz nietypowego prezentu bo trafiła Ci się nietypowa okazja? Wybierz Co-Drive KTM X-Bow na Torze Poznań i przekonaj się jaki jest ten i inne super prezenty w naszej ofercie! Zawrotna prędkość i jedno z najbardziej niezwykłych Superaut w naszej ofercie będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem. Kup prezent dla Niego, dla Szefa, dla kolegi. Spełnij marzenia i przekonaj się, jakie emocje potrafią wywołać nasze prezenty!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

1 okrążenie.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje przejazd jednego okrążenia jako pasażer samochodu prowadzonego przez doświadczonego instruktora. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie. Rezerwacji terminu należy dokonać wypełniając formularz dostępny na stronie https://devil-cars.pl/rezerwacje/2. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Długość okrążenia ok. 4 km.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Dagmara Krawczyk

Bardzo fajna opcja jeśli ktoś lubi szybką jazdę autem. Jechałam wprawdzie jako pasażer ale super przeżycie, następna jazda będzie jako kierowca bo to bardziej mnie rajcuje:) Ale polecam !!!

Przemek

świetna zabawa

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.