Co-Drive KTM X-Bow (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

2.0 8 Opinii

Co-Drive KTM X-Bow (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
Voucher ważny do: 2024-04-01
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Skoro masz okazję przekonać się, jak to jest jechać po torze wyścigowym, to od razu idź na całość! Wsiądź do potężnego bolidu KTM X-Bow i przeżyj na własnej skórze Co-Drive KTM X-Bow. Profesjonalny kierowca rajdowy wyciśnie z tej maszyny siódme poty dla Twojej przyjemności. Wszystko po to, abyś poczuł prawdziwy zastrzyk adrenaliny. Gotowy na największą motoryzacyjną przygodę? Zapnij pasy, załóż kask w wsłuchaj się w ryk 240 konnego silnika tuż za Twoimi plecami. Co-drive to coś, czego nie należy lekceważyć!

W jakich dniach realizowane są jazdy?
Jazdy odbywają się z góry ustalonych terminach w sezonie od kwietnia do października.

W jakich godzinach odbywają się jazdy?
Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed eventem.

Czy jeżdżą tam też inni ludzie?
W trakcie eventu jeżdżą z nami nasi partnerzy, którzy realizują swoje przejazdy.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą, zmiany realizacji można dokonać tylko raz.

Co-Drive KTM X-Bow (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji to prezent który spełnia marzenia! Zaskoczy twojego mężczynę, szefa, czy brata. To może być też prezent dla nastolatka, bo Co drive nie wymaga prawa jazdy! Wybierz ten lub jeden z ponad tysiąca prezentów w naszej ofercie. Super prezenty czają się za każdym rogiem.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje jedno okrążenie w fotelu pasażera. Samochód prowadzi wykwalifikowany instruktor. W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez wykonawcę terminach. Wymagana akceptacja regulaminu wykonawcy. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Motoryzacyjne

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

2.0 8 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.