Bliskowschodni Rytuał Hammam | Poznań

0.0 0 Opinie

Bliskowschodni Rytuał Hammam | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jak Cię widzą, tak Cię piszą, a więc warto dobrze wyglądać. Żeby odpowiednio się prezentować nie wystarczy tylko starannie dobrać części garderoby, trzeba także zadbać o swoją skórę. Turecki Rytuał Hammam został stworzony właśnie po to, żeby odpowiednio się nią zaopiekować. Po tym, jak spędzisz trochę czasu w łaźni parowej, czeka Cię peeling, dzięki czemu Twoja skóra będzie cudownie wygładzona. Przypieczętowaniem tego oczyszczającego zabiegu będzie oczyszczenie skóry masażem pianą, po którym zostaną w nią wtarte naturalne olejki aromatyczne. Po całej tej serii skóra odzyska naturalny wygląd, dzięki czemu będziesz prezentować się jeszcze atrakcyjniej. Regenerujący zabieg w SPA 1306 czeka na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Pobyt w łaźni parowej,
  • Intensywne złuszczanie naskórka peelingiem,
  • Oczyszczanie skóry masażem pianą,
  • Odżywianie skóry naturalnymi olejkami aromatycznymi.

Aby skóra dobrze wyglądała, trzeba o nią dbać. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie - Bliskowschodni Zabieg Hammam powstała właśnie po to, by poprawić jej wygląd. Świetnie nada się jako nietypowy prezent na urodziny dla kobiety. Obdarowana takim upominkiem z pewnością się ucieszy. Ten zabieg to także dobry prezent na Święta oraz na Mikołajki. W końcu pobyt w spa dobrze wpływa na nastrój, a każda kobieta ucieszy się z vouchera prezentowego na dawkę pozytywnych emocji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent składa się z czterech etapów: rozgrzania organizmu w łaźni parowej, intensywnego złuszczenia naskórka peelingiem, oczyszczenia skóry masażem pianą oraz odżywienia jej naturalnymi olejkami aromatycznymi. Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Termy Maltańskie

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marta K.

Bliskowschodni rytuał hammam był cudowny, bardzo ciekawie przedstawiony podzielony na etapy. Najprzyjemniejszym etapem był masaż pianą bardzo relaksujący. Jestem bardzo zadowolona z wizyty w spa i z pewnością kiedyś tam wrócę.

Magdalena

Było cudownie! Polecam wszystkim!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.