JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Bliskowschodni Rytuał Hammam | Poznań

Bliskowschodni Rytuał Hammam | Poznań


Poznań
1 os.

250 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
250 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą, a więc warto dobrze wyglądać. Żeby odpowiednio się prezentować nie wystarczy tylko starannie dobrać części garderoby, trzeba także zadbać o swoją skórę. Turecki Rytuał Hammam został stworzony właśnie po to, żeby odpowiednio się nią zaopiekować. Po tym, jak spędzisz trochę czasu w łaźni parowej, czeka Cię peeling, dzięki czemu Twoja skóra będzie cudownie wygładzona. Przypieczętowaniem tego oczyszczającego zabiegu będzie oczyszczenie skóry masażem pianą, po którym zostaną w nią wtarte naturalne olejki aromatyczne. Po całej tej serii skóra odzyska naturalny wygląd, dzięki czemu będziesz prezentować się jeszcze atrakcyjniej. Regenerujący zabieg w SPA 1306 czeka na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Pobyt w łaźni parowej,
  • Intensywne złuszczanie naskórka peelingiem,
  • Oczyszczanie skóry masażem pianą,
  • Odżywianie skóry naturalnymi olejkami aromatycznymi.

Aby skóra dobrze wyglądała, trzeba o nią dbać. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie - Bliskowschodni Zabieg Hammam powstała właśnie po to, by poprawić jej wygląd. Świetnie nada się jako nietypowy prezent na urodziny dla kobiety. Obdarowana takim upominkiem z pewnością się ucieszy. Ten zabieg to także dobry prezent na Święta oraz na Mikołajki. W końcu pobyt w spa dobrze wpływa na nastrój, a każda kobieta ucieszy się z vouchera prezentowego na dawkę pozytywnych emocji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent składa się z czterech etapów: rozgrzania organizmu w łaźni parowej, intensywnego złuszczenia naskórka peelingiem, oczyszczenia skóry masażem pianą oraz odżywienia jej naturalnymi olejkami aromatycznymi. Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.