Aromatyczny Peeling Całego Ciała | Częstochowa

1 2 3 4 5 (0)
Częstochowa
1 os.

49 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Peeling to zabieg, który odsłania jaśniejszą, piękniejszą i zdrowszą skórę, poprawi też krążenie. Po takim zabiegu skóra ma natychmiast ładniejszy koloryt i jest gładsza. Podaruj swojej skórze ten luksus jakim jest peeling całego ciała, to nie tylko pożyteczne ale i relaksujące doświadczenie. Po zabiegu Twoja skóra będzie zregenerowana, rozświetlona i odżywiona, a napięcie i stres zniknie na długo.

Pomysł na ciekawy prezent dla kobiety nie przychodzi Ci do głowy? Co powiesz na Aromatyczny Peeling Całego Ciała? To nietuzinkowy prezent dla każdej kobiety, która pragnie zmienić swój wygląd! To również świetny prezent na Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki lub imieniny, czy też urodziny. Jeżeli jednak szukasz czegoś innego, to zobacz nasz katalog marzeń i wybierz cudowne prezenty dla swoich bliskich.


Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania do peelingu to: alergie i infekcje skórne, ciąża i laktacja.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności