Park Ogrodzieniec

Chcesz zabrać bliską Ci osobę bądź swoje pociechy do bajkowej krainy, gdzie wspólnie będziecie się dobrze bawić? Park Ogrodzieniec – bogate w szereg ciekawy atrakcji miejsce dla dzieci i dorosłych, będzie idealnym wyborem! Położony w okolicach Katowic w Jurze Krakowsko – Częstochowskiej ma wiele do zaoferowania. Park Rozrywki, Park Miniatur, Park Doświadczeń Fizycznych, Dom Legend i Strachów, a nawet Tor Saneczkowy! Wszystkie te atrakcje nie mogą się Was doczekać. Spędźcie intensywne popołudnie, w tym malowniczo położonym parku i wyzwólcie swoje wewnętrzne dziecko!
Szukaj po kategorii

Park Ogrodzieniec: rodzinna przygoda

Jesteś ciekawy przygód? Park rozrywki pod Zamkiem Ogrodzieniec to miejsce stworzone dla takich jak Ty. Zabawa połączona z nauką, nowe atrakcje- to miejsce dla małych i dużych dzieci. Wzbogać swój pobyt w jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Voucher do Parku Ogrodzieniec

Szereg atrakcji stworzonych dla gości, które czekają tylko, aby z nich skorzystać. W ofercie znajdą się: zwiedzanie parku miniatur, wizyta w domu strachów i legend, wstęp do parku doświadczeń fizycznych, a także najlepsze, co Cię czeka, czyli zabawa w parku rozrywki.

Park Ogrodzieniec - tor saneczkowy

Czy wiesz, że Park Rozrywki Ogrodzieniec poosiada własny tor saneczkowy? Tak! River Splash to fantastyczna zabawa i przede wszystkim krążąca w żyłach adrenalina. W tym miejscu nie dość, że będziesz się czuć bezpiecznie, to dodatkowo osiągniesz największą możliwą prędkość podczas zjazdu.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.