Operacja Laser Tag

Operacja Laser Tag to miejsce i ludzie, którzy zmieniają oblicze laserowego paintballa. Sami uważają, że Laser Tag to najfajniejsza gra zespołowa, w jaką mieli okazję zagrać. Dostarczają ludziom rozrywkę, emocje i wspaniałą zabawę, a popularna Nocna Gra Taktyczna zapewnia niesamowity zastrzyk adrenaliny. Z ich usług korzystają zarówno osoby pojedyncze, jak i całe grupy przyjaciół. Kobiety i mężczyźni. W końcu każdy czasem ma ochotę na odrobinę rozrywki pomieszanej z emocjami. Zapoznaj się z ofertą Operacji Laser Tag i zobacz, co sprawi Ci największą radość!
Szukaj po kategorii

Operacja Laser Tag - Paintball Laserowy w Warszawie

Operacja Laser Tag to firma eventowa zapewniająca nieprzeciętną rozrywkę na świeżym powietrzu. W swojej bogatej ofercie posiada Laser Tag, czyli paintball laserowy, który jest kluczową atrakcją jej działalności. Ponadto znajdziesz tam również Bubble Football, czyli kreatywną odmianę piłki nożnej, rozgrywaną w dmuchanych kulach, a także Archery Tag, niebędący niczym innym jak bitwą łuczniczą. Z Operacją Laser Tag nie można się nudzić!

Paintball laserowy, Warszawa, emocje

Laser Tag to gra podobno do tradycyjnego paintballu, ale w tym przypadku z karabinu zamiast kolorowych kulek z atramentem strzela się strużkami lasera. Gracze zdobywają punkty za każde trafienie, które rejestrowane jest przez specjalny system elektroniczny czuwający nad przebiegiem całej rozgrywki. To bezpieczniejsza forma gry, która nie spowoduje na ciele żadnych siniaków. Rozgrywki mogą odbywać się na świeżym powietrzu, na specjalnie przygotowanym torze albo na hali paintballowej na warszawskim Targówku. Na życzenie klienta Operacja Laser Tag może dojechać w dowolną lokalizację i zaaranżować przestrzeń do emocjonującego turnieju.

Paintball laserowy w Warszawie - Operacja Laser Tag

Mniej popularną rozrywką jest bardzo ciekawa i zabawna gra Bubble Football. Zawodnicy ubrani w dmuchane kulki wypełnione powietrzem, rozgrywają między sobą mecz piłki nożnej i tak jak w normalnym footballu, próbują trafić gola oraz bronią swoich bramek. Gra jest nieco bardziej utrudniona ze względu na strój, ale przysparza to masę dobrej zabawy, która kończy się spektakularnymi akrobacjami. Na pewno trudniej tu o faul! Rozrywka ta cieszy się dużym zainteresowanie grup pragnących zorganizować imprezę integracyjną, a także chcących uatrakcyjnić sobie wieczór kawalerski lub panieński. Spędzanie czasu przy stole już dawno odeszło do lamusa. Teraz największą frajdę przynosi aktywna rozrywka!

Poznaj paintball laserowy w Warszawie i odkryj, jakie możliwości zabawy daje!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.