Marimba Laboratory

Marzysz, aby nauczyć się gry na perkusji? Jeśli jesteś fanem legendarnego Johna Bonhama z Led Zeppelin, mamy coś dla Ciebie! Zaczerpnij porad od zawodowego perkusisty i opanuj grę na tym wyjątkowym instrumencie pełnym charakteru. Przekonaj się, czy odpowiednio czujesz rytm i jak ogromną rolę w muzycznym spektaklu odgrywa dobre brzmienie perkusji. Znasz już podstawy? Popracuj nad techniką pod okiem specjalisty i wznieś swoje umiejętności na wyższy poziom. Pora chwycić za pałeczki i rozpocząć grę!
Szukaj po kategorii

Marimba Laboratory w Krakowie

Marimba Laboratory w Krakowie to miejsce stworzone przez Jakuba Frączka – perkusistę koncertującego zarówno w kraju, jak i za granicą. To laureat licznych konkursów, solista, oraz muzyk orkiestrowy. Po latach zbierania doświadczeń na różnorodnych scenach postanowił otworzyć własną szkołę, w której naucza gry na perkusji. Jeśli marzysz, aby nauczyć się gry na tym wyjątkowym instrumencie, idealnie trafiłeś. Zaczerpnij specjalistycznej wiedzy od profesjonalisty, który grał w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, czy Bułgarii, a nawet w nowojorskim Carnegie Hall. Przyjdź na prywatną lekcję perkusji i rozpocznij swoją muzyczną przygodę! Jakub Frączek to wielki miłośnik perkusji, który przekaże Ci swoją bogatą wiedzę i zarazi pasją do tego instrumentu.

Lekcja Gry na Perkusji z Marimba Laboratory Kraków

Weź udział w 60 lub 120-minutowej lekcji gry na perkusji i rozpocznij swoją muzyczną przygodę z tym intrygującym instrumentem. Poznaj jego wszystkie elementy i chwyć po raz pierwszy za pałeczki, które pozwalają na wydobycie fantastycznych dźwięków. Przeżycie sprawdzi się również dla tych, którzy pragną udoskonalić dotychczas zdobyte umiejętności i wejść na wyższy poziom gry. Lekcja pod okiem laureata licznych konkursów i z bogatym doświadczeniem to naprawdę znakomita okazja, aby zaprzyjaźnić się z perkusją po raz pierwszy albo wzmocnić tę więź jeszcze bardziej. Perkusja to instrument, który daje ogromne możliwości i jeszcze więcej frajdy! Marimba Laboratory to miejsce, które pokochasz!

Ciekawostki o perkusji

Czy wiesz, że w skład klasycznego instrumentarium perkusyjnego wchodzą nie tylko znane wszystkim talerze czy trójkąt, ale i ksylofon, dzwonki, gongi, marimba, tamburyn i wiele innych? Ponadto gra na perkusji na profesjonalnym poziomie wymaga nie lada sprawności fizycznej i odpowiedniego przygotowania. W czasie koncertu rockowego zespołu perkusista może spalić od 400 do 600 kalorii. Perkusja używana jest do podkreślenia rytmu w utworze i brzmi inaczej w zależności od gatunku, indywidualnego stylu i sprzętu, jakim dysponuje muzyk. Jest to instrument bardzo wszechstronny, który pozwala na rewelacyjną zabawę!

Zagraj na perkusji w Marimba Laboratory

Spełnij swoje marzenie o grze na perkusji i przekonaj się, z jakimi wyzwaniami mierzą się zawodowi perkusiści. Zaczerpnij wiedzy od specjalisty w swoich fachu i ciesz się lekcją pełną rzetelnej wiedzy i ciekawostek. Przyjdź na 60 lub 120-minutową lekcję i poznaj ten instrument w najlepszy z możliwych sposobów. Niech Twoja muzyczna przygoda nabierze tempa, dzięki Marimba Laboratory!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.