Lekcja Gry na Perkusji (60 minut) | Kraków

0.0 0 Opinie

Lekcja Gry na Perkusji (60 minut) | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Zawsze ciągnęło Cię do perkusji? Chcesz zobaczyć, czy to instrument dla Ciebie? A może już znasz podstawy, a teraz chcesz popracować trochę nad techniką i usłyszeć porady od profesjonalnego muzyka? Wybierz się na Lekcję Gry na Perkusji pod okiem Jakuba Frączaka – muzyka i laureat licznych konkursów koncertującego w takich krajach jak Niemcy, Włochy czy USA. Od wielu lat uczy innych gry na instrumentach, dlatego możesz zadać mu nawet najbardziej skomplikowane pytania. Chwyć pałeczki i przekonaj się, czy czujesz rytm.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lekcję Gry na Perkusji. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Kto poprowadzi zajęcia?
Zajęcia poprowadzi perkusji Jakub Frączek – laureat licznych konkursów, solista, kameralista oraz muzyk orkiestrowy. Koncertował w Niemczech, Włoszech, Grecji, Szwecji, Bułgarii, a także w nowojorskim Carnegie Hall.

Ile trwają zajęcia?
Lekcja Gry na Perkusji potrwa 60 minut.

Co otrzyma osoba obdarowana?
Osoba obdarowana otrzymuje pakiet startowy (pad ćwiczeniowy + pałki).

Lekcja Gry na Perkusji (60 minut) | Kraków to świetny pomysł na prezent dla każdego, komu marzy się rozpoczęcie nauki gry na tym instrumencie lub chce udoskonalić swoje umiejętności. Pod okiem profesjonalisty będzie mieć okazję zapoznania się ze sprzętem i poznania praktycznych wskazówek. Podaruj bliskiemu muzyczne chwile.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Podczas lekcji zapewniony jest pakiet startowy (pad ćwiczeniowy + pałki). Zajęcia na perkusji poprowadzi Jakub Frączek – laureat licznych konkursów, solista, kameralista oraz muzyk orkiestrowy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Marimba Laboratory

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.