CityScapes

Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę w samym sercu Warszawy? Lubisz tajemnice, a na myśl o kolejnym wyzwaniu czujesz przypływ ekscytacji? Weź udział w wyjątkowym projekcie „Tajemnica Warszawskiego Kruka” i zanurz się w świecie pełnym kryminalnych zagadek. Zbierz grupę przyjaciół lub sam poznaj tożsamość Kruka. Czeka Cię mnóstwo świetnej zabawy, zwiedzanie Warszawy i podejmowanie trudnych wyborów, które… mają wpływ na zakończenie rozgrywki. Przygotuj się na chwile pełne wrażeń!
Szukaj po kategorii

Interaktywna przygoda - Tajemnica Warszawskiego Kruka w centrum Warszawy z CityScapes

CityScapes to projekt stworzony przez trzech przyjaciół, którzy na co dzień zajmują się branżą IT. Ich wielką pasją są jednak wszelkiego rodzaju łamigłówki, a także tworzenie aktywnych form spędzania czasu. Właśnie dlatego postanowili wspólnie powołać do życia „Tajemnicę Warszawskiego Kruka”, czyli interaktywną grę miejską, którą możesz przejść sam lub z towarzystwie przyjaciół. Jak sami założyciele podkreślają, zależy im na „stworzeniu pierwszego w Polsce nowego modelu interaktywnej rozgrywki”. Z jego pomocą chcą zaprezentować dotychczas nieznane oblicze Warszawy, pokazać miejsca ukryte przed wzrokiem przypadkowego przechodnia. Aby projekt był jak najbardziej dopracowany, zaprosili do współpracy „Skarby Warszawy”, czyli lokalnych przewodników, którzy brali udział w opracowywaniu trasy gry, a także wyborze miejsc kluczowych dla rozgrywki. Wszystko to pozwoliło stworzyć grę z niebanalną historią, ciekawymi wyzwaniami, a przede wszystkim niezapomnianym klimatem.

Odkryj nieznane oblicze Warszawy z CityScapes -Tajemnica Warszawskiego Kruka

„Tajemnicę Warszawskiego Kruka” to porywająca gra interaktywna odbywająca się na terenie Warszawy. Ukończenie jej zajmie Wam około 3h. Równocześnie nie będzie potrzeby, aby przemieszczać się komunikacją miejską – wszystkie kluczowe dla rozgrywki miejsca znajdują się stosunkowo blisko siebie. Wystarczy Wam jedynie naładowany telefon i gotowość na wzięcie udziału w prawdziwej przygodzie. Zadanie główne to odnalezienie tajemniczego kruka. Nie będzie to jednak takie proste. Po drodze czekają na Was różne zagadki, a także rekwizyty, które będziecie musieli pozyskać od konkretnych osób. Projekt CityScapes to połączenie gry miejskiej, escape roomu i tematyki kryminalnej. To świetny pomysł na aktywne, a równocześnie nietypowe spędzenie czasu. Przemieszczajcie się po uliczkach Warszawy, poznawajcie jej najmniej znane zakamarki i podejmujcie trudne wybory, aby ukończyć Waszą rozgrywkę. Ale uważajcie – w zależności od tego, co zdecydujecie, gra będzie mieć różne zakończenia…

Prawdziwy Sherlock Holmes

Podczas trwania gry będziecie musieli wykazać się sprytem, umiejętnością dedukcji oraz logicznego myślenia – dokładnie tak samo jak jeden z najsłynniejszych detektywów na świecie: Sherlock Holmes. Część osób nie wie jednak, że nie jest on wyłącznie postacią literacką i miał swój faktyczny pierwowzór. Był nim najpewniej Jerome Caminada, czyli detektyw działający na terenie Anglii w XIX wieku. Miał swoich informatorów, których przyjmował w ostatniej ławce w kościele, a podczas śledztw często przebierał się, aby chwilowo zmienić swoją tożsamość. Posiadał niebywałą wręcz zdolność dedukcji, a także dużą wiedzę dotyczącą medycyny. Dzięki swojej działalności złapał ponad 1200 przestępców.

Emocjonująca rozgrywka po Warszawie z CityScapes

Brakuje Wam adrenaliny? Uwielbiacie rozwiązywać łamigłówki, a „Sherlock Holmes” to jeden z Waszych ulubionych seriali? Weźcie udział w emocjonującej przygodzie po Warszawie i odkryjcie „Tajemnicę Warszawskiego Kruka”. To interaktywna gra miejska, która idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i grupy przyjaciół. Wykażcie się sprytem i inteligencją i rozwiążcie historię pełną sekretów i tajemnic.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.