CF Michał Rakowski

Lubisz jazdę na rowerze? A co powiesz na przejażdżkę, która mocniej pozwoli Ci poczuć wiatr we włosach i poczuć adrenalinę? W takim razie zaszalej na rolkach i pokonuj każdą trasę w dużo szybszy sposób! CF Michał Rakowski nauczy Cię jeździć na rolkach, żebyś mógł poznać ten wciąż nie tracący na popularności sport. A może umiesz już jeździć i techniki hamowania nie są dla Ciebie tajemnicą? W takim razie w CF Michał Rakowski podszlifujesz swoje umiejętności, byś mógł nie tylko śmigać po trasie, ale też szaleć na rampach i wykonywać najróżniejsze figury. Spróbuj sam!
Szukaj po kategorii

Nauka jazdy na rolkach z CF Michał Rakowski

CF Michał Rakowski to nauka jazdy na rolkach na najwyższym poziomie! Zajęcia są prowadzone indywidualnie, co powoduje, że instruktor poświęca klientowi 100% swojej uwagi. Prezent jest idealny dla dzieci, ale także dorosłych, którzy nie mieli okazji jeszcze jeździć na rolkach, lub było to tak dawno, że już sporo zapomnieli i potrzebują przypomnienia. To takie świetna propozycja dla tych, którzy potrafią jeździć na rolkach, ale chcieliby zwiększyć swoje umiejętności, by móc zaliczać skate parki i śmigać po trasach z największą prędkością. Jazda na rolkach do świetna zabawa i nie tylko – to także idealny sposób na spalenie kalorii. Przez godzinę intensywnej jazdy jesteś w stanie zgubić aż 700 kcal! Wypróbuj naukę jazdy na rolkach z CF Michał Rakowski.

Pokochaj rolki z CF Michał Rakowski

W ofercie CF Michał Rakowski jest wariant dla jednej osoby lub dla przyjaciół (do 3 osób). Osoba realizująca powinna mieć swoje rolki, ale istnieje także opcja wypożyczenia sprzętu, jeśli takowego dana osoba nie ma. Zajęcia trwają godzinę i są dedykowane również dla dzieci od 6 roku życia. Jazda na rolkach może być również wyczynowa, dużo osób bardziej zaawansowanych jeździ także w skate parkach na rampach. Jeżeli jeszcze nigdy nie jeździłeś na rolkach, to teraz masz okazję, by nauczyć się tej znakomitej rozrywki. To nie tylko świetna aktywność, ale także świetny sposób na spalenie kalorii i smukłą sylwetkę! Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z rolkami? Teraz masz na to okazję – sprawdź swoje możliwości w CF Michał Rakowski i odkryuj nową pasję!

Ciekawostki o jeździe na rolkach

Czy wiesz, że w trakcie godzinnej jazdy można spalić nawet 700 kcal? Jazda na rolkach to nie tylko świetna rozrywka, ale także sposób na smukłą sylwetkę! Regularna jazda 2-3 razy w tygodniu skutecznie pozwala stracić zbędne kilogramy i to w ciekawy, niemonotonny sposób. Jedną z równie skutecznych aktywności jest bieganie, jednak jazda na rolkach z nim wygrywa, ponieważ… nie obciąża stawów! Ruch na rolkach jest płynny, dlatego stawy i kolana nie są aż tak obciążone, jak podczas biegu. Poza tym jazda na rolkach znakomicie poprawia kondycję, a także rozwija mięśnie nóg i pośladków. Poza tym, gdy pogoda za oknem jest odpowiednia, jazda na rolkach to znakomity i szybki środek transportu! Bez stania w korkach i ściskania się w autobusie – same zalety!

Rozpocznij swoją przygodę z jazdą na rolkach!

Chciałbyś nauczyć się czegoś nowego, co nie tylko dostarczy Ci sporej dawki endorfin, ale także jest świetną rozrywką? A do tego pozwala spalić kalorie i uzyskać wspaniałą sylwetkę? W takim razie właśnie znalazłeś miejsce, w którym… nauczysz się jazdy na rolkach! CF Michał Rakowski to miejsce, w którym pod okiem profesjonalisty poznasz tajniki jazdy na rolkach, nauczysz się hamować i bezpiecznie pokonywać każdy dystans w największej prędkości. A może umiesz już jeździć na rolkach, tylko chciałbyś trochę podszlifować tę umiejętność, by móc chodzić do skate parków i szaleć na rampach? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś rozpoczął swoją przygodę z jazdą na rolkach w pełni swoich możliwości! Zaszalej jak nigdy wcześniej i baw się!"

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.