(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Indywidualna Lekcja Jazdy na Rolkach dla Przyjaciół | Częstochowa

0.0 0 Opinii

Indywidualna Lekcja Jazdy na Rolkach dla Przyjaciół | Częstochowa


Częstochowa
2-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

109,99 zł

109,99 zł

O prezencie

Najlepiej spędzony czas? Tylko z najlepszą ekipą pod słońcem! Zabierz swoich przyjaciół na naukę jazdy na rolkach, podczas której nie tylko rozwiniecie nowe umiejętności, ale również spędzicie razem czas w niebanalny sposób. Bez względu na to, czy jeździliście już na rolkach, czy będzie to Wasze pierwsze spotkanie z tą formą aktywności, warsztaty zapewnią Wam doskonałą rozrywkę. Pora na solidną dawkę radości i moc upragnionych endorfin!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje indywidualne warsztaty jazdy na rolkach dla dwóch lub trzech osób.

Czy na miejscu można wypożyczyć rolki?
Osoba obdarowana powinna mieć własne rolki. Istnieje jednak możliwość wypożyczenia ich na miejscu za dodatkową opłatą oraz po wcześniejszym ustaleniu dostępności odpowiedniego rozmiaru.

Czy wiesz, że…
Podczas rekreacyjnej jazdy na rolkach średnia prędkość poruszania się oscyluje między 12 a 15 km/h. Jednakże podczas zawodów, najlepsi potrafią rozwinąć prędkość do 40 km na/h, a w sprzyjających warunkach nawet do 70!

Nauka jazdy na rolkach dla Ekipy sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, podarunek dla nastolatki, prezent dla znajomych

Zbliża się osiemnastka kumpeli, a Ty wciąż nie masz prezentu? Postaw na przeżycie, z którego skorzysta cała ekipa! Wspólna nauka jazdy na rolkach to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do tworzenia wspólnych wspomnień. Wybierz oryginalny voucher i podaruj swoim znajomym moc pozytywnych emocji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

2-3 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika 6 lat. Osoby obdarowane powinny mieć swoje rolki. Istnieje możliwość wypożyczenia rolek za dodatkową opłatą po wcześniejszym ustaleniu dostępności odpowiedniego rozmiaru. Istnieje możliwość wyboru zajęć w plenerze lub na wrotkarni (bilet na wrotkarnię dodatkowo płatny: normalny 15 zł ulgowy 10 zł.). Zajęcia odbywają się indywidualnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

CF Michał Rakowski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje