Aeronauta

Lot balonem dla wielu osób jest spełnieniem marzeń z dzieciństwa… Jeśli dla Ciebie również – najwyższy czas to zrealizować! Zapraszamy do miejsca, w którym marzenia zamienisz we wspomnienia! Sprawdź ofertę firmy Aeronauta, która organizuje loty widokowe balonem nad okolicami Warszawy i wybierz się w podniebną podróż ku chmurom. Wszystko to w bajecznie kolorowym balonie! To niesamowicie przyjemne 60 minut nieprzerwanych emocji. Podziwiaj piękne okoliczności przyrody z gondoli balonu, powoli snując się wśród chmur, nad koroną drzew, z prędkością 15 km/h. Jeśli chcesz podzielić radość z tej wspaniałej przygody wspólnie z bliskimi, wybierz opcję dla dwóch lub czterech osób! Taki lot będzie fantastycznym prezentem dla Twoich bliskich!
Szukaj po kategorii

Aeronauta - lot balonem w Warszawie

Marzysz o niezapomnianej przygodzie? Kochasz podziwiać piękno świata? Aeronauta potrafi spełnić Twoje marzenia! Wsiądź na pokład balonu i zobacz na własne oczy niecodzienne widoki. Zabierz ze sobą ukochaną osobę albo całą rodzinę i przeżyjcie przygodę Waszego życia.

Lot balonem - Aeronauta

Przeżyj ponad godzinny lot wśród chmur. Zachwyć się pięknem Warszawy z lotu ptaka! Przeżyj niesamowitą przygodę wraz z Aeronautą! Zaufaj profesjonalnym instruktorom, którzy sprawią, że będziesz wspominać to przeżycie do końca życia! Spędź popołudnie wśród puszystych obłoków!

Powietrzna przygoda - lot balonem w Warszawie z Aeronauta

Aeronauta oprócz organizacji lotów widokowych jest również pionierem w lotach reklamowych. Wybierz się na powietrzną przygodę i przekonaj się, jak wygląda świat z perspektywy kilkuset metrów. Przeżyj niezapomniane chwile w powietrzu!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.