Symulator Myśliwca

Pasjonują Cię wojskowe samoloty i chciałbyś sprawdzić się w roli pilota myśliwca? Już teraz masz szansę zasiąść za sterem realnego symulatora i sięgnąć nieba. Przyjdź do sklepu Wyjątkowy Prezent w warszawskiej Galerii Północnej i przeżyj wspaniałą przygodę! Wybierz mapę, cel misji i wzbij się w przestworza! Fachowo i realistycznie oddane warunki sprawią, że poczujesz się jak prawdziwy pilot! Symulator Myśliwca idealnie odwzorowuje kokpit autentycznego odrzutowca, a na podobnym sprzęcie prowadzone są profesjonalne szkolenia dla zawodowych żołnierzy i lotników. To zabawa, połączona ze szkoleniem, doceniana przez pasjonatów jak i początkujące osoby mające pierwszy raz styczność z taką maszyną. Przeżyj wyjątkowe emocje i wróć po więcej!
Szukaj po kategorii

Symulator Myśliwca

Od dziecka marzyłeś o lataniu? To właśnie w Symulatorze Myśliwca możesz spełniać marzenia! To miejsce, w którym nauczysz się prowadzić myśliwiec w najbardziej realistycznych warunkach. Poczuj się jak prawdziwy pilot i przeżyj wyjątkowe emocje, szybując po niebie. Przekonaj się!

Symulator Myśliwca w Warszawie

Przygoda w symulatorze myśliwca staje się rzeczywistością! Zapoznaj się z maszyną, która idealnie odzwierciedla kokpit prawdziwego odrzutowca. Dzięki krótkiemu szkoleniu z osobą, która wprowadzi Cię w lotniczy świat, spędzisz niesamowity czas i zmierzysz się z czekającymi Cię wyzwaniami.

Symulator lotu myśliwcem - Warszawa

Symulator odwzorowany jest na amerykańskiej maszynie lotniczej produkowanej do lat 70. XX wieku. Wśród jednej z trzech misji przeżyjesz emocjonujący czas, a odwzorowanie autentycznej mapy świata da Ci niezapomniane wrażenia. Zasiądź za sterami idealnie odwzorowanego kokpitu.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.