(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda w Symulatorze Wyścigowym (30 minut) | Iława

0.0 0 Opinii

Jazda w Symulatorze Wyścigowym (30 minut) | Iława


Iława
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

89,99 zł

89,99 zł

O prezencie

Jazda w Symulatorze Wyścigowym (30 minut), Iława - Virtual Racing

Zasiądź w fotelu rajdowego samochodu i rusz na spotkanie z emocjonującą przygodą w świecie wirtualnej rzeczywistości... Poznaj Jazdę w Symulatorze Wyścigowym w Iławie i przekonaj się, jakie uczucia towarzyszą sterowaniu wirtualnym autem. Symulator 6DOF dostarcza szalonych doznań i wiernie odtwarza wszystkie warunki, jakie panują w pojeździe i na drodze. Weź udział w motoryzacyjnej przygodzie samodzielnie lub sprawdź swoje umiejętności w zawodach sieciowych. Przygotuj się na moto-emocje!

Jazda w Symulatorze Wyścigowym w Iławie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę w Symulatorze Wyścigowym. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa przeżycie?
Jazda trwa 30 minut.

Czym charakteryzuje się symulator?
Symulator 6DOF realistycznie odzwierciedla warunki panujące w pojeździe wyścigowym i umożliwia jazdę samochodami z całego świata. Podczas zabawy możesz ścigać się samodzielnie lub wziąć udział w rozgrywkach sieciowych. Platformy rozgrywek to: Dirt Rally 2.0, Assetto Corsa, Assetto Corsa Competizione, iRacing.com.

Czy osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w przeżyciu?
Tak, jedynym warunkiem jest wzrost minimum 155 cm. Ponadto należy założyć wygodne obuwie sportowe. Do jazdy wymagane są rękawice rajdowe (na miejscu są bezpłatnie dostępne w rozmiarach: S, M, L).

Jazda w Symulatorze Wyścigowym (30 minut) - Voucher na prezent

Jazda w Symulatorze Wyścigowym w Iławie to świetna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności i dobrze się bawić, łącząc motoryzacyjne emocje z wirtualną rzeczywistością. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla fana lub fanki motoryzacji. Jest to oryginalny podarunek, który wywołuje ogromne emocje i mnóstwo radości, pozwalając prowadzić rajdowe auta na realistycznych trasach. Odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Iława

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Symulator 6DOF realistycznie odzwierciedla warunki panujące w pojeździe wyścigowym i umożliwia jazdę samochodami z całego świata. Podczas zabawy możesz ścigać się samodzielnie lub wziąć udział w rozgrywkach sieciowych. Platformy rozgrywek to: Dirt Rally 2.0, Assetto Corsa, Assetto Corsa Competizione, iRacing.com. Z przeżycia mogą skorzystać osoby niepełnoletnie, ale należy pamiętać, że minimalny wzrost uczestnika to 155 cm. Do jazdy wymagane są rękawice rajdowe (bezpłatnie użyczane na miejscu w rozmiarach: S, M, L).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Virtual Racing

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje