Świątynie Świata

Odkryj miejsce, w którym osiągniesz stan głębokiego odprężenia. Odwiedź Świątynie Świata, czyli Orientalne Centrum Zdrowego Ciała SPA zlokalizowane w Lublinie i przywróć równowagę między ciałem a duchem. Rytuał Tajski, Wyciszający Rytuał Ajuwerdyjski, a może Rytuał Samurajski? Zdecyduj, którą z przyjemności sobie zaserwujesz. Każdy z tych zabiegów wykonywany jest przez profesjonalistów, którzy opanowali sztukę masaży orientalnych do perfekcji. Dzięki egzotycznemu klimatowi, który panuje w tym miejscu i kosmetykom pochodzącym z dalekowschodnich regionów SPA zachowuje azjatycką autentyczność. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze!
Szukaj po kategorii

Świątynie Światła Lublin

Świątynie świata to miejsce, w którym przeżyjesz cudowne chwile relaksu oraz poczujesz się jak nowo narodzona! Przeżyj egzotyczną przygodę w najdalszych zakątkach świata i osiągnij pełnię odprężenia. Przenieś się w miejsce, w którym doznasz wyciszenia, a Twoje samopoczucie się poprawi. Odzyskaj równowagę i zatrać się w odrobinie przyjemności!

Świątynie Światła w Lublinie: relaks i odprężenie

Rytuał Tajski? A może rytuał Samurajski? Wybór należy do Ciebie! Zabiegi na różne partie ciała z wykorzystaniem różnych rodzajów przyrządów oraz wykorzystywanie technik akupresurowych to przepis na niezapomniane popołudnie. Nie pozostało nic innego tylko wybrać się i przekonać na własnej skórze.

Odpoczynek w Świątyniach Światła

Orientalny wystrój, mistyczne i orientalne masaże pozwolą poczuć Ci się jak prawdziwy Maharadża. Doświadczeni masażyści w bezpieczny sposób przeprowadzą zabiegi z wykorzystaniem kokonów jedwabników czy jadu żmii. Udoskonal świadomość swojego ciała i ducha!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.