(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Kurs fotografii

Sesje Zdjęciowe lub Kursy Fotografii pozwolą poznać sekrety robienia dobrych zdjęć. Migawka, przesłona, ISO - po kursie te terminy przestaną być obce! Marzeniem wielu jest tworzenie zapierających dech w piersiach cyfrowych dzieł. Kto wie, może stanie się to życiową pasją bliskiej Ci osoby?

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 24

Zatrzymaj ulotne chwile dzięki fotografii

Piękne chwile mają to do siebie, że zwykle kończą się zdecydowanie zbyt szybko. Dzieci rosną w oczach i szybko wylatują z gniazda. Szybko żegnamy się również z młodą cerą i ciałem nastolatki... Jak zatrzymać czas? Co zrobić, by na dłużej cieszyć się chwilą, która jest właśnie teraz? Na szczęście jest na to sposób! Zabierz rodzinę przed obiektyw, by zatrzymać czas w kadrze i cieszcie się wspaniałą pamiątką, która nigdy się nie zestarzeje. Sesja Fotograficzna dla Rodziny to nie tylko piękne pamiątkowe fotografie, ale również świetnie spędzony czas! Podczas profesjonalnej sesji fotograficznej szybko poczujecie się w swoim żywiole, więc nie ma obaw o lęk przed obiektywem. Fotografie możecie również oprawić w ramkę i podarować na prezent dziadkom lub rodzicom. Voucher na sesję to również doskonały wybór na prezent dla rodziny. W ten sposób podarujesz nie tylko prezent, ale także wspólnie spędzony czas. W kadrze warto uchwycić także romantyczne chwile z drugą połówką. W końcu ten błysk w oku i spojrzenie pełne pasji nie będą trwać wiecznie! Zaproś dziewczynę na Sesję Fotograficzną dla Dwojga lub podaruj jej voucher z okazji walentynek lub rocznicy związku. Aby kolekcjonować wspomnienia z życia na bieżąco, pamiętaj także o robieniu zdjęć we własnym zakresie. Ale jak upewnić się, że Twoje fotografie wywołają odpowiednie wrażenie i oddadzą pełnię emocji towarzyszących Ci w momencie tworzenia konkretnego ujęcia? To proste. Zapisz się na kurs fotografii! A potem będziesz mógł dzielić się wspomnieniami z bliskimi i używać zdjęć jako ilustracji swoich przeżyć w opowieściach przeznaczonych dla przyjaciół, dzieci i wnuków. Nauka fotografii to nie tylko okazja, by zyskać praktyczne umiejętności, ale także, a może przede wszystkim, świetna zabawa!

Na Kursie Fotografii poznasz pełnię możliwości aparatu

Wcale nie musisz być artystą, by robić dobre zdjęcia. Wystarczy odrobina zaangażowania, nauka obsługi sprzętu, poznanie kilku elementarnych zasad rządzących tworzeniem ujęć oraz kadrowaniem i późniejszą obróbką zdjęć. To Ty decydujesz o tym, co przedstawiać będą Twoje prace. Na Kursie Fotografii oswoisz się ze sprzętem i nauczysz się, na co zwracać uwagę przy robieniu zdjęć lustrzanką. Jeśli robienie zdjęć nie jest Ci już obce, ale pragniesz nauczyć się więcej, wybierz Indywidualny Kurs Fotografii, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania. Wybierz pracę w studio lub w plenerze. Stwórz niesamowite ujęcia dzikiej przyrody, miejskiego krajobrazu lub artystyczny portret bliskiej Ci osoby. Wybierz się na Bezkrwawe Łowy, by uchwycić obiektywem piękno zwierząt lub Poznaj Tajniki Aparatu Cyfrowego, jeśli jeszcze nie czujesz się pewnie z jego obsługą. Jeśli nie masz czasu na dojazdy, postaw na Indywidualny Kurs Nauki Fotografii On-Line. Dzięki kursom fotografii poradzisz sobie z każdym fotograficznym wyzwaniem, a prezentacja Twoich zdjęć w gronie najbliższych stanie się wyczekiwanym z niecierpliwością wydarzeniem. Kto wie, może w przyszłości będziesz wystawiać swoje prace na wernisażach? Albo prezentować relacje ze swoich podróży na festiwalach podróżniczych? W końcu każde wielkie osiągnięcie zaczyna się od odrobiny chęci i pracy! Wybierz kurs fotografii, by przekonać się, czy drzemie w Tobie ukryty talent i czy masz potencjał do zostania kolejnym van Goghiem. Z tą różnicą, że do tworzenia swoich obrazów wykorzystywać będziesz obiektyw aparatu! Kurs fotograficzny jest ciekawym wyborem na prezent dla bliskich lub... szansą na Twój własny rozwój!

Jak dobrze wyglądać przed obiektywem?

Voucher na sesję zdjęciową już kupiony, a termin ustalony i zaznaczony markerem w kalendarzu. Co teraz zrobić? Jak się przygotować? Pewnie zastanawiasz się, co na siebie włożyć i jak zadbać o dobry wygląd na zdjęciach. Przychodzimy z pomocą! Niezaprzeczalnie najważniejszym elementem dobrego prezentowania się na fotografii jest uśmiech. Nie powinien on być jednak taki, jakiego uczą nas w toku życia - delikatny i z zamkniętą buzią. Najlepiej na zdjęciu wyjdziemy, kiedy pokażemy światu nasze zęby, nawet jeśli nie są one idealne. Szeroki uśmiech to podstawa! A co zrobić, by obiektyw nie dodał nam kilogramów? Pamiętaj, że aparat powiększa to, co jest na pierwszym planie. Staraj się zatem nie odchylać głowy ani nie siadać głęboko w fotelu. Najlepiej wyjdziesz na zdjęciach, kiedy wysuniesz twarz do przodu, a biodra zatrzymasz tuż na skraju krzesła. Ważnym elementem dobrego wyglądu jest również prosta sylwetka, więc zapomnij o garbieniu się podczas sesji. Warto zadbać także o odpowiednie zmatowienie twarzy. Dobrze sprawdzi się puder matujący dopasowany do koloru naszej cery, a w trakcie sesji można wspomagać się bibułkami matującymi. Choć mogłoby się wydawać, że ta wskazówka przyda się szczególnie podczas Kobiecej Sesji Fotograficznej, to również mężczyźni powinni rozważyć makijaż przed sesją. O ile podczas rodzinnego uwieczniania chwil nie jest to niezbędne, tak podczas Biznesowej Sesji Fotograficznej przyda się zadbać o ten element. Sekret tkwi jednak w czymś niezależnym od makijażu ani ustawienia w kadrze. Najważniejsze jest samopoczucie! Jeśli będziemy się dobrze czuć, a nasze ciało będzie zrelaksowane, wówczas na zdjęciach będziemy prezentować się rewelacyjnie! Niezależnie od tego, czy wybierzesz sesję fotograficzną, czy też kurs fotografii, to... na pewno czekają Cię wielkie emocje!