Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Rodziny | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Rodziny | Trójmiasto


Oferta niedostępna
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Planujecie zwiedzić Gdańsk całą rodziną? Rozglądacie się za miejscem, w którym można przeżyć pouczającą przygodę? Zapraszamy na unikalne Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Rodziny! Muzeum poświęcone jest historii i tradycji Gdańska, ale… odbywa się w całkowitej ciemności. Wszystko zwiedzane jest za pomocą zmysłu węchu, słuchu i dotyku. Po przejściu “strefy ciemnej” z przewodnikiem, goście przechodzą do “strefy jasnej”, w której przewodnik - osoba niewidoma - opowiada o życiu w całkowitej ciemności. Zwiedzanie odbywa się w małych grupach - jest to ciekawa i pouczająca lekcja - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wejście na Muzeum Niewidzialny Gdańsk, dla czterech osób (dwóch osób dorosłych i dwóch osób, którym przysługują bilety ulgowe).

Komu przysługują bilety ulgowe?
Bilety ulgowe przysługują:
- uczniom szkół podstawowych i szkół średnich - na podstawie legitymacji szkolnej,
- studentom szkół wyższych - na podstawie legitymacji studenckiej,
- studentom zagranicznych wyższych uczelni do ukończenia 26 roku życia - na podstawie wydanej poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej Europejskiej Karty Młodzieżowej EURO<26 „Student” lub karty ISIC.

Co znajduje się na wystawie?
Muzeum Niewidzialny Gdańsk poświęcona jest miastu, jego tradycji i historii oraz osobom niewidomym. Zwiedzanie odbywa się w całkowitej ciemności, a naszym przewodnikiem jest osoba niewidoma bądź niedowidząca. Wystawę poznajemy dzięki pozostałym zmysłom.

Jak wygląda zwiedzanie?
Zwiedzanie odbywa się w maksymalnie sześcioosobowych grupach.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zwiedzanie potrwa około 60 minut. Około 40 minut goście przebywają w "części ciemnej", przechodząc przez poszczególne etapy muzeum, następnie około 15-20 minut w części jasnej, w której odbywa się spotkanie z wyjątkowym przewodnikiem, który opowiada o życiu osób niewidomych (m.in. pokazuje różne przedmioty, niezwykle użyteczne w życiu osoby niewidomej, czy tłumaczy podstawowe zasady alfabetu Braille'a).

Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent świąteczny, prezent dla dzieci

Potrzebujesz pomysłu na prezent w Gdańsku dla całej rodziny? Szukasz ciekawego podarunku, który zainteresuje i rodziców, i dzieci? Voucher na zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Rodziny to wspaniały pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu w Trójmieście. Super prezent, który niesie za sobą walor edukacyjny, to idealny podarunek z okazji Dnia Dziecka lub urodzin. Wybierz niezwykły upominek, gwarantujący emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

ok. 60 minut

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla dwóch osób dorosłych i dwóch osób z ulgą. BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ uczniom szkół podstawowych i szkół średnich - na podstawie legitymacji szkolnej studentom szkół wyższych - na podstawie legitymacji studenckiej studentom zagranicznych wyższych uczelni do ukończenia 26 roku życia - na podstawie wydanej poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej Europejskiej Karty Młodzieżowej EURO<26 „Student” lub karty ISIC. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zwiedzanie odbywa się w grupach max 6 osobowych. Ostatnie wejście jest 45 minut przed zamknięciem muzeum. Zwiedzanie całej wystawy trwa około godziny. Około 40 minut goście przebywają w części ciemnej, przechodząc poszczególne etapy wystawy, a następnie około 15 - 20 minut w części jasnej odbywa się spotkanie z przewodnikiem, który pokazuje m.in różne przedmioty użyteczne w życiu osoby niewidomej, tłumaczy podstawowe zasady alfabetu Braille'a etc.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Niewidzialny Gdańsk

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.