Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Rodziny | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Rodziny | Trójmiasto


Oferta niedostępna
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Planujecie zwiedzić Gdańsk całą rodziną? Rozglądacie się za miejscem, w którym można przeżyć pouczającą przygodę? Zapraszamy na unikalne Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Rodziny! Muzeum poświęcone jest historii i tradycji Gdańska, ale… odbywa się w całkowitej ciemności. Wszystko zwiedzane jest za pomocą zmysłu węchu, słuchu i dotyku. Po przejściu “strefy ciemnej” z przewodnikiem, goście przechodzą do “strefy jasnej”, w której przewodnik - osoba niewidoma - opowiada o życiu w całkowitej ciemności. Zwiedzanie odbywa się w małych grupach - jest to ciekawa i pouczająca lekcja - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wejście na Muzeum Niewidzialny Gdańsk, dla czterech osób (dwóch osób dorosłych i dwóch osób, którym przysługują bilety ulgowe).

Komu przysługują bilety ulgowe?
Bilety ulgowe przysługują:
- uczniom szkół podstawowych i szkół średnich - na podstawie legitymacji szkolnej,
- studentom szkół wyższych - na podstawie legitymacji studenckiej,
- studentom zagranicznych wyższych uczelni do ukończenia 26 roku życia - na podstawie wydanej poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej Europejskiej Karty Młodzieżowej EURO<26 „Student” lub karty ISIC.

Co znajduje się na wystawie?
Muzeum Niewidzialny Gdańsk poświęcona jest miastu, jego tradycji i historii oraz osobom niewidomym. Zwiedzanie odbywa się w całkowitej ciemności, a naszym przewodnikiem jest osoba niewidoma bądź niedowidząca. Wystawę poznajemy dzięki pozostałym zmysłom.

Jak wygląda zwiedzanie?
Zwiedzanie odbywa się w maksymalnie sześcioosobowych grupach.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zwiedzanie potrwa około 60 minut. Około 40 minut goście przebywają w "części ciemnej", przechodząc przez poszczególne etapy muzeum, następnie około 15-20 minut w części jasnej, w której odbywa się spotkanie z wyjątkowym przewodnikiem, który opowiada o życiu osób niewidomych (m.in. pokazuje różne przedmioty, niezwykle użyteczne w życiu osoby niewidomej, czy tłumaczy podstawowe zasady alfabetu Braille'a).

Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent świąteczny, prezent dla dzieci

Potrzebujesz pomysłu na prezent w Gdańsku dla całej rodziny? Szukasz ciekawego podarunku, który zainteresuje i rodziców, i dzieci? Voucher na zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Rodziny to wspaniały pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu w Trójmieście. Super prezent, który niesie za sobą walor edukacyjny, to idealny podarunek z okazji Dnia Dziecka lub urodzin. Wybierz niezwykły upominek, gwarantujący emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

ok. 60 minut

Uczestnicy

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla dwóch osób dorosłych i dwóch osób z ulgą. BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ uczniom szkół podstawowych i szkół średnich - na podstawie legitymacji szkolnej studentom szkół wyższych - na podstawie legitymacji studenckiej studentom zagranicznych wyższych uczelni do ukończenia 26 roku życia - na podstawie wydanej poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej Europejskiej Karty Młodzieżowej EURO<26 „Student” lub karty ISIC. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zwiedzanie odbywa się w grupach max 6 osobowych. Ostatnie wejście jest 45 minut przed zamknięciem muzeum. Zwiedzanie całej wystawy trwa około godziny. Około 40 minut goście przebywają w części ciemnej, przechodząc poszczególne etapy wystawy, a następnie około 15 - 20 minut w części jasnej odbywa się spotkanie z przewodnikiem, który pokazuje m.in różne przedmioty użyteczne w życiu osoby niewidomej, tłumaczy podstawowe zasady alfabetu Braille'a etc.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Niewidzialny Gdańsk

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.