Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Dwojga | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Dwojga | Trójmiasto


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Planujecie swój wolny czas w Gdańsku? Szukacie ciekawego miejsca, które zapewni elementy rozrywki i nauki? Zapraszamy na niezwykłe Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Dwojga. Niezwykłe miejsce, w którym poznacie historię i tradycję Gdańska… nic nie widząc! Całe muzeumu zwiedzicie za pomocą zmysłów słuchu, węchu i dotyku, a na koniec dowiecie się jak wygląda życie osób niewidomych. Waszym przewodnikiem będzie właśnie taka osoba, która pokaże Wam swój świat w szczególny sposób. Będzie to ciekawa i pouczająca rozrywka. To unikalne muzeum to obowiązkowy punkt zwiedzania na mapie Gdańska!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wejście na Muzeum Niewidzialny Gdańsk, dla dwóch osób.

Co znajduje się w muzeum?
Muzeum Niewidzialny Gdańsk poświęcona jest miastu, jego tradycji i historii oraz osobom niewidomym. Zwiedzanie odbywa się w całkowitej ciemności, a naszym przewodnikiem jest osoba niewidoma bądź niedowidząca. Wystawę poznajemy dzięki pozostałym zmysłom.

Jak wygląda zwiedzanie?
Zwiedzanie odbywa się w maksymalnie sześcioosobowych grupach.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zwiedzanie potrwa około 60 minut. Około 40 minut goście przebywają w "części ciemnej", przechodząc przez poszczególne etapy muzeum, następnie około 15-20 minut w części jasnej, w której odbywa się spotkanie z wyjątkowym przewodnikiem, który opowiada o życiu osób niewidomych (m.in. pokazuje różne przedmioty, niezwykle użyteczne w życiu osoby niewidomej, czy tłumaczy podstawowe zasady alfabetu Braille'a).

Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

Szukasz ciekawego podarunku dla dwóch osób? Planujesz zwiedzanie miasta z koleżanką lub przyjacielem? Odwiedzenie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Dwojga to ciekawe doświadczenie, które spodoba się osobom w każdym wieku. Niezwykle pouczająca przygoda to wspaniały pomysł na prezent w Gdańsku. Voucher do muzeum świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji imienin lub rocznicy ślubu. Jest również kapitalnym rozwiązaniem na… popołudniowy czas wolny. Wybierz emocje! 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie.

Czas trwania

ok. 60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zwiedzanie odbywa się w grupach max 6 osobowych. Ostatnie wejście jest 45 minut przed zamknięciem muzeum. Zwiedzanie całej wystawy trwa około godziny. Około 40 minut goście przebywają w części ciemnej, przechodząc poszczególne etapy wystawy, a następnie około 15 - 20 minut w części jasnej odbywa się spotkanie z przewodnikiem, który pokazuje m.in różne przedmioty użyteczne w życiu osoby niewidomej, tłumaczy podstawowe zasady alfabetu Braille'a etc.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Niewidzialny Gdańsk

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.