Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Dwojga | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Dwojga | Trójmiasto


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Planujecie swój wolny czas w Gdańsku? Szukacie ciekawego miejsca, które zapewni elementy rozrywki i nauki? Zapraszamy na niezwykłe Zwiedzanie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Dwojga. Niezwykłe miejsce, w którym poznacie historię i tradycję Gdańska… nic nie widząc! Całe muzeumu zwiedzicie za pomocą zmysłów słuchu, węchu i dotyku, a na koniec dowiecie się jak wygląda życie osób niewidomych. Waszym przewodnikiem będzie właśnie taka osoba, która pokaże Wam swój świat w szczególny sposób. Będzie to ciekawa i pouczająca rozrywka. To unikalne muzeum to obowiązkowy punkt zwiedzania na mapie Gdańska!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wejście na Muzeum Niewidzialny Gdańsk, dla dwóch osób.

Co znajduje się w muzeum?
Muzeum Niewidzialny Gdańsk poświęcona jest miastu, jego tradycji i historii oraz osobom niewidomym. Zwiedzanie odbywa się w całkowitej ciemności, a naszym przewodnikiem jest osoba niewidoma bądź niedowidząca. Wystawę poznajemy dzięki pozostałym zmysłom.

Jak wygląda zwiedzanie?
Zwiedzanie odbywa się w maksymalnie sześcioosobowych grupach.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zwiedzanie potrwa około 60 minut. Około 40 minut goście przebywają w "części ciemnej", przechodząc przez poszczególne etapy muzeum, następnie około 15-20 minut w części jasnej, w której odbywa się spotkanie z wyjątkowym przewodnikiem, który opowiada o życiu osób niewidomych (m.in. pokazuje różne przedmioty, niezwykle użyteczne w życiu osoby niewidomej, czy tłumaczy podstawowe zasady alfabetu Braille'a).

Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

Szukasz ciekawego podarunku dla dwóch osób? Planujesz zwiedzanie miasta z koleżanką lub przyjacielem? Odwiedzenie Muzeum Niewidzialny Gdańsk dla Dwojga to ciekawe doświadczenie, które spodoba się osobom w każdym wieku. Niezwykle pouczająca przygoda to wspaniały pomysł na prezent w Gdańsku. Voucher do muzeum świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji imienin lub rocznicy ślubu. Jest również kapitalnym rozwiązaniem na… popołudniowy czas wolny. Wybierz emocje! 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie.

Czas trwania

ok. 60 minut

Uczestnicy

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla dwóch osób. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zwiedzanie odbywa się w grupach max 6 osobowych. Ostatnie wejście jest 45 minut przed zamknięciem muzeum. Zwiedzanie całej wystawy trwa około godziny. Około 40 minut goście przebywają w części ciemnej, przechodząc poszczególne etapy wystawy, a następnie około 15 - 20 minut w części jasnej odbywa się spotkanie z przewodnikiem, który pokazuje m.in różne przedmioty użyteczne w życiu osoby niewidomej, tłumaczy podstawowe zasady alfabetu Braille'a etc.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Niewidzialny Gdańsk

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.