JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Szczecin

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Szczecin

Szczecin
2-5 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129 zł

Szukacie ciekawych przeżyć? A może lubicie odkrywać zagadki? Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół to nowa forma rozrywki i wspaniały pomysł na urozmaicenie wolnego czasu! Traficie do pokoju wypełnionego tajemniczymi przedmiotami, pełnego zagadek i pułapek. Na waszej drodze stanie wiele przeszkód. Cel jest jeden- wydostać się przed upływem 60 minut! Pamiętajcie, że każdy z przedmiotów może być wartościową wskazówką. Sprawdzicie i przekonacie się, kto z Was wykaże się logicznym myśleniem i pomysłowością. To także okazja, aby nauczyć się współpracy z innymi, w pojedynkę będzie Wam znacznie trudniej wydostać się z pokoju. Czeka Was godzina pełna niezapomnianych emocji i dobrej zabawy. Kiedy przekroczycie progi Escape Room nie będzie już odwrotu, a Wasz każdy ruch będzie podpatrywał tajemniczy Mistrz Gry. Powodzenia!

Prezent obejmuje: 

  • Niezapomnianą przygodę w jednym z czterech pokoi do wyboru,
  • Dobrą zabawę z paczką znajomych! 

Szukasz pomysłu na podarunek dla przyjaciół? A może samemu chcesz zmierzyć się z licznymi zagadkami? Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół to znakomita okazja, żeby fajnie spędzić popołudnie! To także znakomity pomysł na prezent! Zaskocz kogoś bliskiego i spraw, żeby obdarowana osoba przeżyła niezapomnianą przygodę. To nie tylko masa dobrej zabawy, ale przede wszystkim oryginalny prezent, który ucieszy każdego! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Strój dowolny.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Obdarowani mają do wyboru cztery pokoje: Pokój 1 - Szepty lub Pokój 2 - Iluzjonista, Pokój 3 - Mafia, Pokój 4 - Apollo. Najbliższe wolne terminy są dostępne na stronie wykonawcy http://www.escapeszczecin.pl/rezerwacja-escaperoom/.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.