JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół | Łódź

Łódź
2-6 os.

140 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
140 zł

Walka z upadłym aniołem, bomba, która zaraz wybuchnie, śmiertelny wirus, który dziesiątkuje ludzkość.... Brzmi jak sen? Z nami będzie to sen na jawie, a żeby się obudzić potrzeba będzie współpracy i spostrzegawczości. Wasze zadanie jest z pozoru łatwe – musicie wydostać się z pokoju. Trudność polega na tym, że pokój jest pełen wyzwań, zagadek i kreatywnych zadań, dodatkowo jest to wyścig z czasem! Aby ukończyć to zadanie, musicie poruszać się jak jeden organizm, myśleć jak jeden umysł. Udowodnijcie, że jesteście w stanie wybudzić się ze snu!

Co obejmuje prezent?

60-minutową zabawę w dostępnych pokojach zagadek.

Co jeśli nie będziemy mogli sobie poradzić z jakaś zagadką?

Mistrz gry cały czas będzie Was obserwować i w razie potrzeby pomoże w rozwiązaniu zadania.

Czy wiesz że...

Pierwszy Escape Room powstał w świecie wirtualnym. W 1988 roku programiści stworzyli pokój zagadek, w którym trzeba było odnaleźć szyfr odblokowujący zamek drzwi.

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół sprawdzi się jako:

prezent dla rodziny, prezent grup, prezent na wieczór kawalerski, prezent na wieczór panieński.

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół to wyjątkowy prezent, który umożliwia paczce zżytych ze sobą osób przeżyć przygodę niczym z filmu. Podarunek gwarantuje dużo adrenaliny, ale również masę radości i pozytywnych wrażeń. Dzięki temu, że może z niego korzystać wiele osób jednocześnie, świetnie nadaje się na prezent dla rodziny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Zabawa w dostępnych pokojach zagadek. W zabawie może brać udział od 4 -6 osób, w zależności od wybranego pokoju.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (1)

Anna Czapnicka

Bawiliśmy się w pokoju Kwarantanna. Pokój zadbany w najdrobniejszych szczegółach. Już od wejścia do pokoju jego klimat robi wrażenie - świetnie oddany wystrój, pełen grozy i niespodziewanych elementów, migające i zmieniające barwy światło, świetny podkład muzyczny wraz z efektami grozy, świetnie wpasowane zagadki (logiczne i bardzo dobrze przemyślane), a to wszystko sprawia, że pokój ten jest świetnym horrorem, który po prostu trzeba odwiedzić! A niespodzianka w trakcie gry - bezcenna! Jeden z lepszych pokoi, które odwiedziliśmy! W moim prywatnym rankingu plasuje się baaardzo wysoko. P.S. Świetna i bardzo klimatyczna lokalizacja na horrorowy ER, nawet jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki od razu można wczuć się w rolę. Polecam !

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.