Zabawa w Escape Room dla Dwojga | Szczecin

0.0 0 Opinii

Zabawa w Escape Room dla Dwojga | Szczecin


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Pasjonują Was horrory, a odkrywanie tajemnic powoduje, że w Waszych żyłach krew płynie szybciej? Teraz macie okazję przekonać się na własnej skórze, jakie to uczucie brać udział w prawdziwej rozgrywce na śmierć i życie! Wybierzcie się do jednego z najlepszych Escape Roomów w Szczecinie i sprawdźcie, czym zaskoczy Was Zabawa w Escape Room dla Dwojga. Zasady są proste: wchodzicie do pokoju i... Macie dokładnie sześćdziesiąt minut, żeby rozwiązać łamigłówkę i wydostać się z pomieszczenia! Sprawdźcie, czy uda Wam się zmieścić w ustalonym czasie i bez szwanku opuścić cztery ściany. Zdecydujcie się już dziś na tę niezwykłą przygodę i zdobądźcie tytuł samych Mistrzów Gry! Gotowi na niezapomniane wrażenia? Świetna zabawa gwarantowana!

 

Prezent obejmuje:

  • Niezapomnianą 60-minutową przygodę w jednym z dwóch pokoi do wyboru.
 
 
Pomysł na prezent dla Pary nie przychodzi Wam do głowy? Zabawa w Escape Room dla Dwojga to idealna propozycja dla wszystkich wielbicieli, mrożących krew w żyłach, przygód. Podarujcie bliskim oryginalny upominek na Urodziny lub Święta i przekonajcie się sami, ile radości mogą dać wyjątkowe przeżycia. To niebanalny gift dla Przyjaciół, Brata lub Siostry. Sprawdźcie sami i cieszcie się radością obdarowanych!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Strój dowolny.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Obdarowani mają do wyboru dwa pokoje: Pokój 1 – Amazonia 2- Sherlock. Najbliższe wolne terminy są dostępne na stronie wykonawcy http://www.escapeszczecin.pl/rezerwacja-escaperoom/


Sprawdź na mapie


Realizacja

Labirynt Laser Tag Szczecin

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.