JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Wyprawa Off-road po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej | Kraków

Wyprawa Off-road po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej | Kraków


Kraków
1 os.

499 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
499 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jesteś osobą, która uwielbia motoryzację w offroadowym wydaniu? Lubisz jazdę po drogach, na których nie ma śladu asfaltu? Zapraszamy na Wyprawa Off-road po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej! Całodniowa ucieczka z miasta to idealny sposób spędzenia wolnego czasu dla każdego fana jazdy 4x4. Krajoznawcza wycieczka, odbywająca się z dala od utartych szlaków, na pokładzie Land Rovera, to emocjonująca przygoda, zapewniająca podziwianie pięknych widoków i nutkę motoryzacyjnej adrenaliny, dostępnej tylko podczas jazdy off roadowej. Wraz z doświadczonym kierowcą przemierzycie wiele szutrowych ścieżek, polnych duktów oraz gęstych lasów, docierając tym sposobem do najciekawszych i najbardziej malowniczych zakątków Jury. Zakończeniem wyprawy będzie ognisko, które pozwoli Wam podzielić się wrażeniami i jeszcze raz upewnić w przekonaniu, że… była to prawdziwa off-roadowa przygodana łonie dzikiej natury!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wyprawę offroadową dla jednej osoby.

Gdzie odbywa się wyprawa?
Wyprawa odbywa się na terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Ile czasu potrwa wyprawa?
Zwiedzanie Jury Krakowsko-Częstochowskiej na pokładzie offroadowego samochodu Land-Rover, potrwa cały dzień.

Czy istnieje możliwość samodzielnego poprowadzenia samochodu?
Tak, osoby posiadające prawo jazdy kat. B, po krótkim szkoleniu, mogą samodzielnie prowadzić samochód terenowy 4x4.

Jak zakończy się wyprawa?
Offroadowe zwiedzanie Jury Krakowsko-Częstochowskiej kończy się ogniskiem, na którym można porozmawiać o wrażeniach z przeżycia.

Czy w wyprawie offroadowej będzie uczestniczył przewodnik?
Tak, kierowca off-roadowy to również przewodnik, który chętnie opowie o ciekawych miejscach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Co mam zapewnione w ramach przeżycia?
W ramach przeżycia otrzymasz:
- Opiekę przewodnika podczas wycieczki w samochodzie 4x4,
- Bilet wstępu do Jaskini Nietoperzowej, którą zwiedzisz,
- Ubezpieczenie OC i NNW (obowiązkowe),
- Ognisko (w trudnych warunkach pogodowych grill) z kiełbaską.

Co warto mieć ze sobą?
Przede wszystkim picie i jedzenie. Należy pamiętać, że jest to wyprawa całodniowa.

Jak wygląda szczegółowy plan wycieczki?
Połączenie pięknych, niemal sielskich, krajobrazów z adrenaliną i offroadową przygodą, to niewątpliwie niezwykłe przeżycie. Wyprawa zaczyna się w Krakowie (umówione miejsce, umówiona godzina). Na początek kawa i krótkie omówienie planu wyprawy. Nadchodzi czas pierwszej decyzji: rozsiadasz się wygodnie na fotelu pasażera, czy jednak wskakujesz za kierownicę Land-Rovera o czterokołowym napędzie? W obu przypadkach - ruszacie za miasto!
Po kilkunastu minutach droga zaczyna coraz mniej przypominać "cywilizowaną". Słowem - kończy się asfalt. Zaczynają się szutrowe i gruntowe drogi, wiodące przez podkrakowskie pagórki i doliny. Podjazdy, zjazdy, pola, lasy i... oczywiście widoki. Jeżeli jest ładna pogoda, zobaczysz odległe Tatry. Jeżeli zaś pogoda nie dopisuje, to lepiej skupić się na drodze. Padający deszcz sprawi, że trasa będzie błotnista, co z kolei podniesie poziom emocji i z pewnością wywoła szybsze bicie serca. Spokojnie - doświadczony kierowca offroadowy, może trochę zwolnić, ale tylko na Twoje wyraźne życzenie - chyba że prowadzisz samochód samodzielnie… wtedy wszystko jest w Twoich rękach i nogach.
Wyprawa Offroadowa po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to nie tylko off-road. To także mnóstwo ciekawych miejsc, które zobaczysz na trasie. Z pewnością odwiedzicie (wraz z innymi uczestnikami wycieczki) kilka grup formacji skalnych - m.in. imponujących wapiennych ostańców (skalnych wzniesień), takich jak Łabajowa, Grodzisko i Słoneczne Skały. Zwiedzicie także jaskinie Nietoperzową - jedną z największych w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Pomimo tego, że swoją nazwę zawdzięcza mieszkającym tam nietoperzom, to prawdziwą sławę i popularność przyniosło jej niezwykłe odkrycie. W środku znaleziono aż 4000 kłów niedźwiedzi jaskiniowych, wymarłych około 28 tysięcy lat temu! Z kolei fani historii z pewnością rozpoznają miejsca, które tworzyły historię naszego kraju - podpowiedź brzmi: bitwy, toczące się podczas powstania styczniowego.
Jazda offroadowym samochodem (zarówno jako kierowca, tak i jako pasażer) potrafi zmęczyć. Dlatego podczas off roadowej wycieczki znajdzie się również czas na rozprostowanie nóg i spacer po jednej z najpiękniejszych, podkrakowskich dolinek, czyli Dolinie Kobylańskiej. Chętnie odwiedzają ją turyści, mieszkańcy regionu oraz wspinacze skałkowi z całej Polski. Wyjazd zakończy się ogniskiem lub grillem (warto o tym pamiętać, przygotowując się do wyprawy), podczas którego nastąpi podsumowanie wycieczki off roadowej. Wymiana doświadczeń, przemyśleń i pokazywanie zdjęć to także okazja, by... umówić się na kolejną przygodę!

Wyprawa Off-road po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla męża, prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz ekscytującego przeżycia dla faceta, któy jest fanem motoryzacji? Nie wiesz jaki podarunek wybrać z okazji nadchodzącej rocznicy ślubu lub Dnia Ojca? Wycieczka Offroad po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to niesamowita wyprawa, która idealnie sprawdzi się jako świąteczny upominek dla ukochanego lub ojca. Voucher na off-road w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to niezwykły i oryginalny prezent dla singla, brata, teścia lub każdego fana motoryzacyjnej adrenaliny i jazdy po bezdrożach. Wybierz emocjonujące przeżycie i obdaruj bliską Ci osobę oryginalnym prezentem, który gwarantuje niezwykłe doświadczenia i niezapomniane wspomnienia!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Cały dzień.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dodatkowe

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wycieczka odbywa się w grupach. Prezent obejmuje off roadowe zwiedzanie Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Opcjonalnie, osoby posiadające prawo jazdy kat. B, po krótkim przeszkoleniu będą miały możliwość poprowadzić samochód terenowy. Organizator zapewnia: opiekę przewodnika Peak Ride, bilet wstępu do Jaskini Nietoperzowej, obowiązkowe ubezpieczenie OC i NNW uczestników wycieczki, ognisko lub grill z kiełbaską. Organizator nie zapewnia dodatkowego wyżywienia i napojów. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość odbycia poza programem wycieczki dodatkowego szkolenia off-road wraz z możliwością kierowania samochodem 4x4. Szczegółowy plan wycieczki dostępny na stronie organizatora. Przeżycie odbywa się przy minimalnie 2 osobach. Realizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.