Wyprawa 4x4 | Kielce

0.0 0 Opinii

Wyprawa 4x4 | Kielce


Kielce
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

749,99 zł

749,99 zł

O prezencie

Masz już dosyć nudnej jazdy po mieście? Wskakuj do niezniszczalnej Toyoty Hilux i zapomnij o wygodnym asfalcie! Najlepsze atrakcje czekają na Ciebie z dala od utwardzonych dróg. Piach, błoto, woda i kamienie...to się nazywa prawdziwa zabawa! Przed Tobą zaskakująca i pełna wyzwań Wyprawa 4x4, która dostarczy Ci wiele wrażeń i emocji. Zabierz ze sobą godnego kompana i wspólnie odkrywajcie uroki tego niebanalnego sportu. Tylko uważajcie - błoto wciąga!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje jazdę offroadową (120 minut) dla 1-2 osób.

Jakie auto czeka na obdarowanych?
Uczestnicy będą jeździć niezniszczalną Toyotą Hilux, wyposażoną w stalowe zderzaki, wyciągarkę i terenowe koła.

Czy wiesz, że…
Określenie "offroad" bardzo często stosuje się zamiennie z "4x4", choć nie są to synonimy. Offroad to nic innego, jak jazda po nieutwardzonych drogach, podczas której najczęściej korzysta się z aut z napędem na cztery koła (4x4). Nie jest to jednak regułą.

Wyprawa 4x4 sprawdzi się jako:
prezent dla niego, podarunek dla brata, prezent z okazji Dnia Ojca

Szukasz prezentu dla mężczyzny, który nie tylko uszczęśliwi, ale również zaimponuje? Postaw na przeżycie pełne wrażeń, jakim jest Wyprawa 4x4! Voucher na wspólną offroadową jazdę to doskonały wybór na prezent z okazji Dnia Ojca, który pozwoli Ci spędzić z tatą chwile pełne wyzwań i radości. To również świetny pomysł na upominek dla brata!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze i którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Realizacja możliwa po wcześniejszym umówieniu. Wymagane prawo jazdy kategorii B. W przejażdżce może wziąć udział jedna lub dwie osoby, zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego. Poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest obecnosć prawnego opiekuna. Jeśli pasażerem jest dziecko potrzebujące fotelika, uczestnik musi je zapewnić we własnym zakresie. W przypadku jazdy z dziećmi instruktor dostosuje trasę do najmłodszych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fundacja WLK4

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.