Sesja w Selfieroom dla Rodziny (2+2) | Łódź

Nowość
0.0 0 Opinii

Sesja w Selfieroom dla Rodziny (2+2) | Łódź


Łódź
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie nieoczywiste przygody i wspólne spędzanie czasu w sposób kreatywny? Odkryjcie artystyczne miejsce, które łączy w sobie możliwość wyrażenia siebie ze świetną zabawą! Wybierzcie Sesje w Selfieroom dla Rodziny (2+2) w Łodzi i przekonajcie się, jak niesamowitą rozrywką może być robienie zdjęć. Ta artystyczna przestrzeń to 400 metrów kwadratowych powierzchni, na której znajduje się ponad 50 unikalnych stylizacji, umożliwiających wyrażanie siebie na różne sposoby! Miłej zabawy!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Sesje w Selfieroom dla Rodziny. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób – dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie trwa 90 minut.

Co znajduje się w selfieroomie?
Selfieroom to ponad 400 metrów kwadratowych powierzchni i ponad 50 unikalnych stylizacji, z których można swobodnie korzystać. W tej artystycznej przestrzeni każdy może wyrazić siebie na fotografiach.

Czy możemy zabrać ze sobą fotografa?
Tak, z przeżycia możecie skorzystać samodzielnie lub z własnym fotografem.

Sesja w Selfieroom dla Rodziny (2+2) | Łódź to niezapomniana przygoda dla całej rodziny, która świetnie sprawdzi się jako prezent dla dzieci w Łodzi. Wspólne wyjście do popularnego i artystycznego miejsca gwarantuje świetną zabawę i mnóstwo śmiechu. Wybierz Voucher na przeżycie i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób – dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci. Selfieroom to 400 m2 powierzchni i ponad 50 stylizacji, z których można swobodnie korzystać. Z przeżycia można skorzystać samodzielnie lub z własnym fotografem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SelfieArt

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.