Sesja Fotograficzna „Zakochani” | Katowice

0.0 0 Opinie

Sesja Fotograficzna „Zakochani” | Katowice


Katowice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Jak wiadomo rodzinne pamiątki posiadają szczególną wartość dla ich właścicieli, zwłaszcza fotografie. Dlatego też wspólnie przeżyjcie, wspaniałą Sesję Fotograficzną "Zakochani", aby uchwycić Wasze chwile szczęścia na wieczność. Wyraźcie swoje uczucia podczas sesji, a tym samym ożywiajcie je wspomnieniami za każdym razem, gdy tylko spojrzycie na zdjęcia. Oddajcie się myślom nie tylko o minionym wydarzeniu, ale również o szczególnym okresie w Waszym życiu, który nadal pielęgnujecie. To będą chwile prawdziwej przyjemności. Już czas wyruszyć na sentymentalną podróż!

Co obejmuje prezent?
Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 1 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?
Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie. Obrobione zdjęcia zostaną dostarczone w formacie cyfrowym, w wysokiej rozdzielczości oraz przygotowanej do publikacji w internecie w ciągu 14 dni od wybrania zdjęć do retuszu.

Jak należy przygotować się do sesji?
Najlepiej podczas rezerwacji ustalić szczegóły z fotografem, który chętnie doradzi co należy ze sobą zabrać. Wykonawca dysponuje bazą kostiumów wraz z dodatkami, z których będzie można korzystać podczas sesji.

Sesja Fotograficzna „Zakochani” | Katowice sprawdzi się jako pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu. Oddajcie się w ręce profesjonalnego fotografa i wspólnie cieszcie się spędzonym czasem, który zostanie utrwalony na wieczność. Zatrzymajcie te chwile dla siebie. Zaskocz kreatywnością swoją ukochaną, aby razem i wyjątkowo świętować ten dzień!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie. Obrobione zdjęcia zostaną dostarczone w formacie cyfrowym, w wysokiej rozdzielczości oraz przygotowanej do publikacji w internecie w ciągu 14 dni od wybrania zdjęć do retuszu. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć oraz wydruku papierowego. Szczegółowe informacje o aktualnie dostępnych kostiumach można uzyskać podczas rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Foto Styl Studio

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Monika

Sesja bardzo pozytywna. Nie czuć skrępowania, Pani fotograf potrafi rozładować napięcie i odpowiednio pokierować sesją.

Paulina P

Pełen profejsonalizm! Pani fotograł wykazywała się dużym profesjonalizmem, proponowała dużo póz i scenariuszy. Studio przytulnie urządzone z dużym wyposażeniem. Pani bardzo miła i kilkukronie kontaktowała się z nami w celu dopasowania dogodnego terminu. Nieco długi czas realizacji przekazania fotografii ale uzasadniony dużym natłokiem prac. Serdecznie polecam! :)

Michał

Sesja zdjęciowa rodzinna przeprowadzona w miłej atmosferze, zdjęcia wyszły wspaniale (choć trzeba była na nie czekać ponad miesiąc). Pani fotograf bardzo sympatyczna, polecam!

Ania Pergół

Wszystko odbywało się w super atmosferze, były to dla nas niezapomniane przeżycia i przede wszystkim pamiątka na całe życie. Polecam to każdemu z całego serca!

Sebastian Głuch

Świetna atmosfera i profesjonalne podejście do tematu - dwie godziny minęły w mgnieniu oka. I choć na efekt końcowy wciąż jeszcze czekamy, to o jakość wykonanych zdjęć jesteśmy spokojni :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.