(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna „Zakochani” | Katowice

5.0 5 Opinii

Sesja Fotograficzna „Zakochani” | Katowice


Katowice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Jak wiadomo rodzinne pamiątki posiadają szczególną wartość dla ich właścicieli, zwłaszcza fotografie. Dlatego też wspólnie przeżyjcie, wspaniałą Sesję Fotograficzną "Zakochani", aby uchwycić Wasze chwile szczęścia na wieczność. Wyraźcie swoje uczucia podczas sesji, a tym samym ożywiajcie je wspomnieniami za każdym razem, gdy tylko spojrzycie na zdjęcia. Oddajcie się myślom nie tylko o minionym wydarzeniu, ale również o szczególnym okresie w Waszym życiu, który nadal pielęgnujecie. To będą chwile prawdziwej przyjemności. Już czas wyruszyć na sentymentalną podróż!

Co obejmuje prezent?
Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 1 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?
Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie. Obrobione zdjęcia zostaną dostarczone w formacie cyfrowym, w wysokiej rozdzielczości oraz przygotowanej do publikacji w internecie w ciągu 21 dni od wybrania zdjęć do retuszu.

Jak należy przygotować się do sesji?
Najlepiej podczas rezerwacji ustalić szczegóły z fotografem, który chętnie doradzi co należy ze sobą zabrać. Wykonawca dysponuje bazą kostiumów wraz z dodatkami, z których będzie można korzystać podczas sesji.

Sesja Fotograficzna „Zakochani” | Katowice sprawdzi się jako pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu. Oddajcie się w ręce profesjonalnego fotografa i wspólnie cieszcie się spędzonym czasem, który zostanie utrwalony na wieczność. Zatrzymajcie te chwile dla siebie. Zaskocz kreatywnością swoją ukochaną, aby razem i wyjątkowo świętować ten dzień!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie(istnieje jest możliwość dokupienia dodatkowych ujęć). Zdjęcia zostaną dostarczone w formacie cyfrowym, w wysokiej rozdzielczości oraz przygotowanej do publikacji w internecie w ciągu 21 dni od wybrania zdjęć do retuszu. Wartość Vouchera nie obejmuje makijażu oraz fryzury, istnie możliwość dopłaty bezpośrednio u Wykonawcy. Za dopłatą istnieje również możliwość realizacji sesji sesnual lub plenerowej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Foto Styl Studio

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Agnieszka O.

Pierwszy raz braliśmy udział w takiej "zabawie"... Było fantastycznie! Pani Patrycja - pełna profeska! Dawno się tak nie ubawiliśmy, i tak jak dzieci nam zafundowały tę sesję w prezencie, tak i my postanowiliśmy przyjaciołom zrobić tak samo, bo warto! A nie wykluczamy, że jeszcze sami sobie taką sesyjkę strzelimy :) Pozdrawiamy :) Agnieszka i Marek

Monika

Sesja bardzo pozytywna. Nie czuć skrępowania, Pani fotograf potrafi rozładować napięcie i odpowiednio pokierować sesją.

Paulina P

Pełen profejsonalizm! Pani fotograł wykazywała się dużym profesjonalizmem, proponowała dużo póz i scenariuszy. Studio przytulnie urządzone z dużym wyposażeniem. Pani bardzo miła i kilkukronie kontaktowała się z nami w celu dopasowania dogodnego terminu. Nieco długi czas realizacji przekazania fotografii ale uzasadniony dużym natłokiem prac. Serdecznie polecam! :)

Michał

Sesja zdjęciowa rodzinna przeprowadzona w miłej atmosferze, zdjęcia wyszły wspaniale (choć trzeba była na nie czekać ponad miesiąc). Pani fotograf bardzo sympatyczna, polecam!

Ania Pergół

Wszystko odbywało się w super atmosferze, były to dla nas niezapomniane przeżycia i przede wszystkim pamiątka na całe życie. Polecam to każdemu z całego serca!

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje