JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna „Zakochani” | Katowice

Sesja Fotograficzna „Zakochani” | Katowice


Katowice
2 os.

349,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
349,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jak wiadomo rodzinne pamiątki posiadają szczególną wartość dla ich właścicieli, zwłaszcza fotografie. Dlatego też wspólnie przeżyjcie, wspaniałą Sesję Fotograficzną "Zakochani", aby uchwycić Wasze chwile szczęścia na wieczność. Wyraźcie swoje uczucia podczas sesji, a tym samym ożywiajcie je wspomnieniami za każdym razem, gdy tylko spojrzycie na zdjęcia. Oddajcie się myślom nie tylko o minionym wydarzeniu, ale również o szczególnym okresie w Waszym życiu, który nadal pielęgnujecie. To będą chwile prawdziwej przyjemności. Już czas wyruszyć na sentymentalną podróż!

Co obejmuje prezent?
Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 1 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?
Wszystkie zdjęcia zostaną przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD. Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie, wydrukowane i dostarczone w terminie 3 tygodni od wybrania zdjęć.

Jak należy przygotować się do sesji?
Najlepiej podczas rezerwacji ustalić szczegóły z fotografem, który chętnie doradzi co należy ze sobą zabrać. Wykonawca dysponuje bazą kostiumów wraz z dodatkami, z których będzie można korzystać podczas sesji.

Sesja Fotograficzna „Zakochani” | Katowice sprawdzi się jako pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu. Oddajcie się w ręce profesjonalnego fotografa i wspólnie cieszcie się spędzonym czasem, który zostanie utrwalony na wieczność. Zatrzymajcie te chwile dla siebie. Zaskocz kreatywnością swoją ukochaną, aby razem i wyjątkowo świętować ten dzień!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wszystkie zdjęcia zostaną przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD. Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie, wydrukowane i dostarczone w terminie 3 tygodni od wybrania zdjęć. Szczegółowe informacje o aktualnie dostępnych kostiumach można uzyskać podczas rezerwacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (4)

Wszystkie opinie(4)
Paulina P

Pełen profejsonalizm! Pani fotograł wykazywała się dużym profesjonalizmem, proponowała dużo póz i scenariuszy. Studio przytulnie urządzone z dużym wyposażeniem. Pani bardzo miła i kilkukronie kontaktowała się z nami w celu dopasowania dogodnego terminu. Nieco długi czas realizacji przekazania fotografii ale uzasadniony dużym natłokiem prac. Serdecznie polecam! :)

Michał

Sesja zdjęciowa rodzinna przeprowadzona w miłej atmosferze, zdjęcia wyszły wspaniale (choć trzeba była na nie czekać ponad miesiąc). Pani fotograf bardzo sympatyczna, polecam!

Ania Pergół

Wszystko odbywało się w super atmosferze, były to dla nas niezapomniane przeżycia i przede wszystkim pamiątka na całe życie. Polecam to każdemu z całego serca!

Sebastian Głuch

Świetna atmosfera i profesjonalne podejście do tematu - dwie godziny minęły w mgnieniu oka. I choć na efekt końcowy wciąż jeszcze czekamy, to o jakość wykonanych zdjęć jesteśmy spokojni :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.