(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna z Makijażem "Akt Artystyczny" | Poznań

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna z Makijażem "Akt Artystyczny" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

790,00 zł

790,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz zatrzymywać swoje piękno na artystycznych fotografiach? Dobrze czujesz się przed obiektywem i potrafisz docenić naprawdę dobre zdjęcia? Zapraszamy na wyjątkową Sesję Fotograficzną z Makijażem "Akt Artystyczny", odbywającą się w profesjonalnym studiu fotograficznym w Poznaniu. Twoja sesja rozpocznie się od spotkania z wizażystką, która zadba o odpowiedni makijaż. Sesja może odbyć się zarówno jako klasyczny akt artystyczny, ale także jako wersja glamour (w bieliźnie z zakrytą nagością). Przeżyj niezwykłą przygodę i zatrzymaj swoją urodę na zmysłowych fotografiach!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Sesję Fotograficzną "Akt Artystyczny" oraz profesjonalny makijaż. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa sesja?
Sesja potrwa około 3 godzin.

Ile zdjęć otrzymam?
Po sesji otrzymasz 15 profesjonalnie obrobionych zdjęć: nagranych na płytę DVD (z indywidualną poligrafią nośnika i pudełka) lub przesłanych online. Wyboru zdjęć dokonasz samodzielnie spośród miniaturek przesłanych mailem.

Sesja Fotograficzna z Makijażem "Akt Artystyczny" | Poznań to świetny wybór i okazja, by zatrzymać piękno na cudownych zdjęciach. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Po sesji obdarowany otrzyma 15 zdjęć profesjonalnie obrobionych w postaci elektronicznej, nagranych na płytę DVD z indywidualną poligrafią nośnika i pudełka lub przesłanych online (zdjęcia wybiera klient z przesłanych mailem miniaturek z sesji).


Sprawdź na mapie


Realizacja

FotoKarmat

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.