Sesja Fotograficzna "We Dwoje" | Warszawa | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "We Dwoje" | Warszawa | Trójmiasto


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Cenicie chwile spędzone w swoim towarzystwie? Chcecie zatrzymać je na wieczność, by następnym pokoleniom snuć opowieść o Waszej relacji z nieukrywaną lekkością? Bezapelacyjnie pomoże Wam w tym Sesja dla Pary, dzięki której stworzycie wspaniałą, wzruszającą i trwałą pamiątkę! Wybierzcie się wspólnie do profesjonalnego studnia fotograficznego, oddajcie się istnej zabawie i uchwyćcie najważniejsze chwile dla siebie! Zadba o to doświadczony fotograf we współpracy z Wami. Uwiecznijcie swoją miłość na zawsze!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Wybierzecie się wspólnie na Sesję dla Pary do profesjonalnego studia fotograficznego lub pleneru. Na miejscu otrzymacie również wsparcie wizażystki.

Ile potrwa Wasze przeżycie?
Zarezerwujcie sobie 4-6 godzin na sesję.

Ile otrzymacie zdjęć z sesji?
Otrzymacie 6 wyretuszowanych zdjęć zarówno w wariancie kolorowym, jak i czarno-białym oraz wszystkie zdjęcia po podstawowej korekcji.

Sesja Fotograficzna "We Dwoje" sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek dla dwojga, upominek na Walentynki

Szukacie idealnego prezentu dla rodziców? A może chcesz ukochanej kobiecie sprawić ogromną przyjemność? Świetnie się składa, bo mamy coś szczególnego dla Ciebie i Twoich bliskich. Podaruj swojej kobiecie wyjątkową Sesję Fotograficzną "We Dwoje", a tym samym wspólnie przenieście się do świata, w którym czas nie ma znaczenia! Uwiecznijcie najpiękniejsze momenty w swoim życiu i stwórzcie wieloletnią i emocjonalną pamiątkę! Prezent ten to doskonały podarunek dla niej na rocznicę ślubu i Walentynki. Przekonaj się o tym!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

4-6 godzin.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje sesję zdjęciową w profesjonalnym studio fotograficznym bądź w plenerze, wsparcie wizażystki, retusz 6 zdjęć w wariancie kolorowym i czarno-białym. Dodatkowo klienci otrzymują wszystkie zdjęcia po podstawowej korekcji do swojej dyspozycji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Krystian Bogucki Kryst Art Pol

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.