Sesja Fotograficzna "Twój Portret" | Szczecin

0.0 0 Opinie

Sesja Fotograficzna "Twój Portret" | Szczecin


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Czas nigdy nie stoi w miejscu, ale istnieje sposób, aby spowolnić jego upływ. Wystarczy uchwycić chwilę na fotografii! Pragniesz unikatowej pamiątki? A może marzy Ci się profesjonalna sesja zdjęciowa? Sesja Fotograficzna "Twój Portret" powstała z myślą o Tobie! Wejdź do profesjonalnego studia fotograficznego i przygotuj się na świetną zabawę. Wizażystka i stylistka zajmą się Twoim wyglądem - z pewnością będziesz olśniewać. Następnie wybierz stylizację, którą chcesz uwiecznić podczas sesji i przygotuj się na blask fleszy! Przekonaj się, czy bycie w centrum uwagi jest tym, czego pragniesz. Pochwal się gotowymi zdjęciami swoim bliskim i zaskocz ich profesjonalną jakością swojej sesji! Kto wie, może to pierwszy krok do modelingu?

Prezent obejmuje:

  • Trzygodzinną sesję zdjęciową w 2 -5 stylizacjach,
  • Wizaż oraz stylizację fryzury na potrzebę sesji,
  • Profesjonalną obróbkę zdjęć wybranych przez osobę obdarowaną,
  • Płytę CD z 5 wybranymi ujęciami w 2 wersjach obróbki,
  • 10 odbitek w formacie 10x15.
Nie masz pomysłu na oryginalny prezent na gwiazdkę? Prezent na Święta spędza Ci sen z powiek? Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich. Sesja Fotograficzna "Twój Portret" to pomysłowy prezent dla kobiety, która uwielbia być w centrum uwagi. To świetny upominek dla żony, córki lub dziewczyny! Ten prezent to coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Podaruj voucher prezentowy i zmień tegoroczne Boże Narodzenie.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kilku kompletów ubrań, z których na miejscu skompletujemy 2 do 5 stylizacji. Rodzaj ubrań uzależniony jest od tego w jakim stylu ma być wykonana sesja.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Podczas sesji wykonywanych jest 100-150 zdjęć z czego osoba obdarowana wybiera retuszowane ujęcia. Gotowe zdjęcia są wysyłane w ciągu tygodnia na adres e-mailowy w rozdzielczości 1280×1280 px. Zdjęcia w pełnej rozdzielczości na płycie CD można odebrać u Wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Red Room

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.