JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna „Moje Portfolio” | Katowice

Sesja Fotograficzna „Moje Portfolio” | Katowice


Katowice
1 os.

349,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
349,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiasz pozować do zdjęć i pragniesz zawodowo się tym zajmować? Zrób pierwszy krok w tym kierunku! Weź udział w profesjonalnej Sesji Fotograficznej "Moje Portfolio". Stwórz osobistą kolekcję fotografii, bawiąc się przy tym wybornie, a przede wszystkim zacznij rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonego fotografa. Niewątpliwe olśniewające fotografie umożliwią wejście na profesjonalną ścieżkę zawodowej kariery. Zaskocz swoich znajomych świetnym efektem sesji i pełnymi wdzięku zdjęciami i spełniaj siebie.

Co obejmuje prezent?
Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która potrwa około 60 minut.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?
Wszystkie zdjęcia zostaną przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD. Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie, wydrukowane i dostarczone w terminie 3 tygodni od wybrania zdjęć.

Jak należy przygotować się do sesji?
Najlepiej podczas rezerwacji ustalić szczegóły z fotografem, który chętnie doradzi co należy ze sobą zabrać. Wykonawca dysponuje bazą kostiumów wraz z dodatkami, z których będzie można korzystać podczas sesji.

Sesja Fotograficzna „Moje Portfolio” | Katowice to przede wszystkim wspaniałe przeżycie dla niej, a także możliwość osobistego rozwoju. A kto wie, może Twoja kobieta zainspiruje się podarowanym jej upominkiem i obudzisz w niej miłość do nowej pasji? Zastanów się nad tym! Ponadto taki podarunek, to również doskonały upominek dla siostry czy mamy z okazji Świąt i imienin


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wszystkie zdjęcia zostaną przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD. Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie, wydrukowane i dostarczone w terminie 3 tygodni od wybrania zdjęć. W studiu do dyspozycji klienta znajduje się duży wybór kostiumów i atrakcyjnych gadżetów. Szczegółowe informacje o aktualnie dostępnych kostiumach można uzyskać podczas rezerwacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (6)

Wszystkie opinie(6)
Sandra T.

Jestem bardzo zadowolona z sesji ;) to był prezent od mojego chłopaka na rocznicę , nie sądziłam , że to będzie aż taka fajna przygoda. Pani Patrycja robi pięknę zdjęcia , jest mega sympatyczna , polecam jak najbardziej ! Ja na pewno powrócę :)

Dorota

Jestem bardzo zadowolona :) zdjęcia piękne, bardzo miła Pani fotograf :) zdecydowanie POLECAM!

anna m.

bardzo fajne przeżycie polecam każdemu przesympatyczna Pani Fotograf i świetna atmosfera w studio serdecznie polecam

Sabina

Sesja suuper, Pani Patrycja pełen profesjonalizm, luźna, przyjemna atmosfera, dużo sukienek i rekwizytów z których można skorzystać i super zabawa. Teraz już tylko wyczekuję na efekty sesji. Jak najbardziej polecam.

 

Profesjonalnie, z pomysłem i humorem. Polecam :)

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.